En büyük yatırım “İnsan”

En büyük yatırım “İnsan”

3090
0
PAYLAŞ

Gayrimenkul sektöründe, bireysel ve kurumsal yatırımcılara yönelik faaliyet gösteren Proanka Gyo atılımlarına devam ediyor. Ağırlıklı olarak arsa ve arazi yatırımlarında Bodrum yarımadasında ve Milas çevre bölgesinde yatırımlarını yapan Proanka, işine gösterdiği özen ve müşterilerine verdiği önem ile doğru hedef ve doğru fiyat politikasıyla hizmet veren bir gayrimenkul yatırım danışmanlık şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Yüzde yüz kendi öz sermayesiyle yatırımlarını yapan ve sektöründe kendi bölgesinin lider firmalarından biri olarak görülmektedir. Proanka Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Kurumsal ilişkiler Yöneticisi, aynı zamanda firmanın yüzü olan  Gamze Özdemir, Proanka Gyo’nun hedeflerini ve amaçlarını anlattı…

“Proanka Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, engin tecrübesiyle ve geçmişinden ilham alarak yola çıkmıştır. 2011 yılından bu yana çeşitli alanlarda hizmet veren bir grup şirketinin koluyken, kendi ayaklarının üzerinde durup, daha da büyümek ve marka değerini büyütmek için 2016 yılında Proanka Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olarak markasını tescil ettirerek, Milas, Bodrum ve Ege bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Gamze Özdemir
Gamze Özdemir

Biz Proanka’yı oluştururken, bugüne kadar yaşamış olduğumuz tecrübelerimizi işimizin ön yüzüne yansıtmak istedik. Adımızı ve ilhamımızı, her yandığında kendi küllerinden doğmayı başaran, efsanevi kuş Zümrüdüanka’dan aldık. Projelerimizi profesyonellikle birleştirdiğimiz Anka; Proanka olarak kendi öz sermayesiyle yaptığı yatırımlarla emin adımlarla büyümeye devam ediyor.  Bu isimden aldığımız ilham, kendimize rehber edindiğimiz prensiplerimizle her yapılan işin kalitesine, bir kez daha kontrol edip daha da önem vererek yola devam etmemizi sağlamaktadır.

Proanka Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının en önemli yanı, riskli yatırımlar ya da problem ihtimali olan mülklerle ilgili, çözüm odaklı danışmanlık hizmetleri sunarak yatırımın gerçekleşmesine katkıda bulunmaktır. Bu nedenle özellikle çok ortaklı gayrimenkullerde oluşabilecek sorunları ön görerek, yatırımcı ile satıcı arasında bir garantör köprü olup, olası sorunları engelleyerek, her iki tarafın ticaretten memnun ayrılmasını sağlarız. Bunu gerçekleştiren her biri alanında yetkin ve oldukça tecrübeli çalışanlardan oluşan ekibinin de desteğiyle, kısa sürede kendinden emin adımlarla ilerleyip, Milas ve Bodrum Gayrimenkul Yatırımlarında bölge bölge büyümeyi ve firmamızı ülke çapında bir değer haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Gamze Özdemir
Gamze Özdemir

Tüm bunlarla beraber; gelişme ve büyümenin, profesyonel düşünce ve çalışmayla gerçekleşebileceğine inanmaktayız. Dolayısıyla; çalışma alanlarımızda en iyi yatırımın insana yatırım olarak görmeyi, en büyük prensibimiz olarak kabul etmekteyiz. Gelecekte şirketimizin hak ettiği yere tüm müşteri camiamızla birlikte ulaşma ve ulaştırma bilinciyle kendimizi her gün daha fazla geliştirip, çalışmaktayız. Siz değerli yatırımcılarımıza her daim gayrimenkulün her koluyla doğru yatırımı, doğru çözümle birlikte doğru projelerde buluşma ve buluşturma arzusu içerisindeyiz.

Bu sebeple, siz değerli müşteri ve yatırımcılarımızı ofislerimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Buradan tüm çalışma arkadaşlarımıza, tüm iş camiamıza ve tüm yatırımcılarımıza bütün samimiyetimizle saygı ve hürmetlerimizi sunarız. ”

Şimdilik Milas ve Bodrum’da hizmet veren, sektördeki bilinirliğini ve gücünü kısa sürede kanıtlayan Proanka Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, uzun vadede, kendinden emin ve sağlam adımlarla büyümeyi hedefleyen bir şirket olarak özellikle Bodrum’da oldukça büyük işlere imzasını atmış. Bu zamana kadar tamamen sektör içerisinde başarısını duyuran Proanka, yakın gelecekte hizmet noktalarına yeni bölgeler katarak sadece bu bölgede değil Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde de yatırımlarını ve kurumsal başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Gamze Özdemir
Gamze Özdemir

Prensiplerimiz!

  • Öncelikle en büyük prensibimiz, insana yapılan yatırımdır..
  • Gücümüzü, işimize duyduğumuz saygı ve sevgiden alırız. Bu yüzden zorluklar bizi yıldırmaz, yolumuza kararlılıkla devam ederiz.
  • En kıymetli varlıklardan biri bilgidir. Bütün işlerimizi araştırmaya dayalı, teyid edilebilir, net bilgiler üzerinden yürütür, bu kıymeti paylaşmak konusunda cömert davranırız.
  • İşimiz gereği karşımıza çıkan her türlü durumu, öğrenme ve aydınlanma fırsatı olarak görürüz. Bu ışıkla hareket eder, olumlu durumlarda rehavete kapılmaz, olumsuz durumlarda kazandığımız tecrübeye, bilgiye ve çözüme odaklanırız.
  • Bizim için en önemli şey güvendir. Bu sebeple, şeffaflığa ve her koşulda şeffaflığımızı korumaya özen gösteririz.
  • Başarıyı maddi kavramlar üzerinden değil; hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven ilişkisi kurmak üzerinden belirleriz.
  • Müşterilerimizi asla tek seferlik ticaret yaptığımız kişiler/kurumlar olarak görmeyiz, hepsine kıymet veririz. Samimiyet, sadakat ve ahde vefa biliriz.
  • Prensiplerimize lafta değil, özde sahip çıkar; ancak bu şekilde fark yaratıp, farkımızı hissettirebileceğimize inanırız.
Gamze Özdemir
Gamze Özdemir

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.