EN GÜZEL SÜRPRİZ DOSTLARINDAN

EN GÜZEL SÜRPRİZ DOSTLARINDAN

659
0
PAYLAŞ
 

Bodrum’da açıldığı günden bu yana kendine özel gösteren bakımlı tüm kadınların tek adresi olan Alin Beauty Lounge’un patroniçesi Tülin Akgül Kök, yeni yaşını en yakın dostlarıyla kutladı.

Esas 14 Nisan’da olan doğumgününü, ziyaret için gittiği Dubai’de kutladığı doğumgününün ardından, Bodrum’a gelen Tülin Hanım’a yakın dostları ve takım arkadaşları bir sürpriz yaptı. Tülin Hanım’ın Nazlı Aydoğan, Şule Aslantürk Gülçin Genç, Selma Kılıç, Fulya Bölük, Feray Abay ve Selda Öztürk!ten oluşan yedi yakın dostu Bodrum’un en özel ve en trend mekanı olan Müdavim Lokanta & Meyhane’de deniz kıyısında yer ayırttı. Bir arkadaşının davetine katıldığını zanneden Tülin Akgül Kök Masaya geldiğinde arkadaşlarının “İyi ki Doğdun” diyerek hep bir ağızdan bağırarak karşılamasına önceleri çok şaşıran Tülin Hanım, “İyi ki sizler gibi dostlarım var. Sizlere dostum demekte ne kadar haklı olduğumu bana tekrar kanıtladınız. Hepinizi çok seviyorum.” diyerek arkadaşlarına teker teker sarılıp öptü. Daha sonra Bodrum Kalesine ve güzel manzaraya kadeh kaldıran dostlar, gecenin tadını Müdavim’in eşsiz lezzetleriyle taçlandırdılar.

Gecenin ilerleyen saatlerinde dostlarının kendisi için aldıkları hediyeleri tek tek açan Tülin Hanım, Sea Pearls Women Team yelken takımındaki arkadaşlarının kendisine aldıkları şapkayla öz çekim yaparak, hepsine teşekkür mesajı yolladı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.