ESKİÇEŞME’DE BİR DRAMALI

ESKİÇEŞME’DE BİR DRAMALI

1142
0
PAYLAŞ
 

Ortakent’te  verdiği kaliteli hizmet, sunduğu ayrıcalıklı lezzet ve kalitesi tartışılmaz canlı müziğiyle hizmet veren Dramalı Restaurant, Bodrum Merkeze ikinci şubesini açtı.

Ortakent’e açıldığı ilk günden bu yana geniş mandalina bahçesi içindeki bir Bodrum evinde hizmet veren Dramalı Restaurant, Bodrum Marina’da  yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon’un birlikte gerçekleştirdiği kurdele kesme merasimi ile hizmete açılan Dramalı Wine House’da her gece caz tadında lezzet yolculuğuna geniş kavı ve zengin çeşitleriyle damak zevkinize en uygun şaraplar servis edilecek.

Bodrum aşığı Ataman ailesinin bir yatırımı olarak Bodrum’da yeni proje ve şubelerin açılacağını belirten Mustafa Ataman, açtıkları ikinci şube hakkında şunları söyledi;

“Bodrum’un telaşından uzak, Ortakent Yahşi’nin nezih, temiz ve dingin ambiansında açtığımız ilk Dramalı Restaurant’ın ardından ikinci şubemizi biraz daha farklı, Marina’ya özel dokunuşlar ve özellikler katarak açtık. Yaklaşık 70 kişi oturma kapasiteli Dramalı Wine House’da sadece et, şarap ve canlı  yapılacak olan caz müzik eşliğinde bir lezzet yolculuğu var.

İlk restoranımızın açıldığı günden bu yana, özelliği olan binalar, yaşayan dokusu olan mekanlar yaratarak, Bodrum’a müzikte, işletmecilikte, yemekte, dekorda, kısaca her alanda bir değer katmak için yola çıktık. Doğru hizmet ve doğru işler yaptıkça, Bodrum’da bu kaliteyi taşımamız gereken daha çok yer olduğunun da farkına varıyoruz. Bodrum çok değişken dinamiklere sahip. Her koyunda farklı bir yapı, farklı tarzlar ve farklı bir yaşam tarzı var. Biz de bu tarzlara yakışır, doğru mekanları yaratıp, Dramalı işletmelerinin yatırımlarını yarımadanın farklı bölgelerine taşımayı hedefliyoruz. Bu amaçla yatırımlarımız ve projelerimiz devam ediyor.  Hedefimiz, hem Bodrum yaşayanlarını, hem de Bodrum sevdalılarını sıra dışı tarzımız, eşsiz lezzetlerimiz ve Dramalı kalitesiyle buluşturmak.”

Oldukça kalabalık bir davetli gurubunun katıldığı açılış seremonisi ardından Dramalı Wine House, Eski Çekme Mahallesi Neyzen Tevfik Caddesi Danacı Sokak’ta bulunan tarihi taş binasında hizmet vermeye başladı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.