FESTİVAL BİTTİ, İZİ KALDI

FESTİVAL BİTTİ, İZİ KALDI

908
0
PAYLAŞ
 
İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen Kraft Yaşam Festivali, yine muhteşem gösterilere evsahipliği yaptı.

Bodrum’un yerel değerlerini öne çıkartmayı hedefleyen Kraft Yaşa ekibi tarafından Bodrum Belediyesi’nin ve Bodrum Ticaret Odası’nın destekleri ile gerçekleşen ve üç gün süren festivalin ilk günü, rüzgarlı havaya rağmen oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

Üreticiler ile tadım ve Beer Yoga gibi etkinliklerin yanı sıra Serdar Güler Cyr Wheels,  Ethernal Flames Fire Show ateş gösterisi de izleyicileri adeta büyüledi. Ajda & Aura konserinde seslendirilen şarkılara tüm katılımcılar eşlik etti. Gece Dj Emre Öğütçü’nün performansıyla sona erdi.

Zanaat ürünleri, yerel içecekler ve el işi ürünlerinin de sunulduğu festivalin ikinci günü tüm etkinlikler hız kesmeden devam ederken akşam sahne alan “Alican Demirtaş” ve “Superbad” geceye katılanlara muhteşmem bir performans sergiledi.

Festivalin son gününde de Kraft Fest, ziyaretçi akınına uğradı. Gün boyu deniz ve güneşin tadını çıkartan festival ziyaretçileri, kendiler için hazırlanan etkinlikler ili muhteşem bir pazar günü geçirdiler. Festivalin son performansımı gerçekleştiren “The Ayılar” verdikleri konser ile dinleyicilerini yeni haftaya hazırladılar.

Mustafa Yavaş ve Meral Kurt’un öncülüğünde kurulan “Kraft Yaşa” tarafından gerçekleşen organizasyonda, Türkiye’nin birçok bölgesinden gelen 8 yerel içecek firması da  29 çeşit bira sunarken yiyecek stantlarında tadımlar yapıldı. Çocuklar için ayrılan özel alanda Ceba Play House & Garden çocuklar için muhteşem etkinlikler düzenlerken, Bahar Daşatan sabun köpüğünden oluşturduğu dev balon ile çocukları adeta büyüledi.

Festivalin ilk gününde olumsuz hava koşullarına rağmen çok keyifli saatler geçirdiklerini ifade eden Mustafa Yavaş, “Birbirinden değerli zanaatkarları, kraft ürünleriyle burada ağırlıyoruz. Bu sene ikincisini gerçekleştirdiğimiz festivalimizde her akşam bir konser vardı. Sadece ilk gün hava muhalefeti nedeniyle biraz tedirgin olduksa da her şeye rağmen oldukça eğlenceli geçti, hafta sonu tüm Bodrumluların festivalimizi ziyaret etmesinden dolayı da büyük mutluluk yaşadık.” Dedi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.