FUAR GİBİ ALIŞVERİŞ FESTİVALİ

FUAR GİBİ ALIŞVERİŞ FESTİVALİ

584
0
PAYLAŞ

Konsept bazında farklı sosyal sorumluluk projeleriyle tatlandırdıkları alışveriş şenlikleriyle adından söz ettiren ND Shopping&Events, bu yılbaşı öncesi de özgün markaları tek çatı altında buluşturdu.

Yaklaşık 60 firmanın katılımıyla geçtiğimiz gün düzenlenen alışveriş şenliğinde Bodrum yaşayanları ve Bodrum’a haftasonu kaçamağı yapanlar, şenliğin yapıldığı Marina YAcht Club’ı hınca hınç doldurdular.

Nihan Gider ve Deniz Ayaz Özer’in ortak giriişimi olarak 2016 yılında kurulan ND Shopping & Events tarafından yıl 6’ncısı düzenlenen alışveriş festivalinde giyimden aksesuara, seramik ürünlerden takılara, hediyelik eşyalardan konsept pastalara kadar her şey, alıcılarıyla buluştu.

Bir alışveriş festivali olmasının yanısıra, tasarımcılar ve yeni kurulan markaların kendilerini tanıtabilecekleri bir fuar olma özelliğini de taşıyan New Year Shopping Fest, her organizasyonlarında olduğu gibi bu sefer de, bir sosyal sorumluluk projesine de imza attı. “Kahramanım Sensin” derneğinin açtığı stant ile sattıkları ürünlerin derneğe katkıda bulunmasını sağlayan Deniz Ayaz Özer ve Nihan Gider, organizasyonlarının Bodrum ile sınırlı kalmayacağını, Büyük şehirlerde de yerel markaları yanlarına alarak, bu tip organizasyonlara devam edeceklerini belirttiler.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.