GELENEK BU YIL DA DEVAM EDECEK…

GELENEK BU YIL DA DEVAM EDECEK…

476
0
PAYLAŞ
 

Ege’nin incisi Bodrum’un en gözde eğlence ve konaklama mekanlarından Bardakçı Koyunda yer alan Azka Otel, müzik ve eğlence dolu bir yazın startını ”GELENEKSEL AZKA YAZ KONSERLERİ” ile veriyor. Ramazan Bayramı itibariye birbirinden ünlü isimlerin sahne alacağı ”Azka Yaz Konserleri” sezon boyunca Bodrum eğlence anlayışına bir kez daha farklı bir soluk getirecek.

3 Haziran’da Ömür Gedik-Ferda Anıl Yarkın konseri ile başlayacak eğlence, bayramın birinci günü Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün kahkaha dolu özel sahne şovu ile devam edecek.. Bayram coşkusunu ikinci günde Banu Zorlu ile yaşayacak olan Azka Otel misafirleri, Bayramın son günü ise güçlü sesi ve eşsiz yorumuyla Türk müziğinin en başarılı sanatçılarından Seda Sayan ile unutulmaz bir konser deneyimi yaşayacak.

Dokuz gün olarak belirlenen Ramazan Bayramı tatilinde Fedon, Elif Kaya, Cerem Onurluer, Nil Karataş, Umut Açıkgöz ve Nil Karatş gibi ünlü sanatçıların performanslarıyla müziğin ritminin hiç düşmeyeceği Azka Otel, serinin son gününde ise Nicole Rona’nın etkileyici ve sıra dışı sahnesine ev sahipliği yapacak.

3 HAZİRAN   : ÖMÜR GEDİK & FERDA ANIL YARKIN

4 HAZİRAN   : SAFİYE SOYMAN & FAİK ÖZTÜRK

5 HAZİRAN   : BANU ZORLU

6 HAZİRAN   : SEDA SAYAN

7 HAZİRAN   : FEDON

8 HAZİRAN   : ELİF KAYA

9 HAZİRAN   : NİL KARATAŞ & CEREM ONURLUER

10 HAZİRAN : ASLIZEN

11 HAZİRAN : UMUT AÇIKGÖZ

12 HAZİRAN : NİCOLE RONA

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.