GÜZELİM DİYENE VURDU GEÇİRDİ

GÜZELİM DİYENE VURDU GEÇİRDİ

920
0
PAYLAŞ
 

Şarkılarıyla olduğu kadar yayınladığı sosyal içerikli videolarla da dinleyicisinin sevgisini kazanan Aydilge, bu sefer de Miss Turkey Güzellik Yarışması ve estetikli güzeller konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

”Bize nasıl bir güzellik anlayışı dayatılıyor ki 18-19 yaşındaki genç kızlar bıçak altına yatıp yüzlerini değiştirme gereği hissediyorlar?” diye soran sanatçı, dünyada her yıl 1 milyon kadının zayıflama ilaçları, yeme bozuklukları ve yanlış diyetler nedeniyle öldüğünün altını çizdi. Genç takipçilerine ”Popüler kültürün size dayattığı rol modellere benzemek zorunda değilsiniz, siz olduğunuz gibi zaten güzelsiniz” diye seslenen sanatçı, ‘kimsenin sizi kağıt bebek gibi kesip biçmesine izin vermeyin” dedi.

Aydilge

Güzel olmakla ya da zenginlikle övünüp, karşısındakini aşağılayan insanlarla nasıl mücadele edeceğini soran bir takipçisini de yanıt veren Aydilge ”Kilonuzla, boyunuzla tipinizle dalga geçen herkes, unutmayın ki kendi içsel boşluğunu yansıtıyordur size. Övüneceği başka bir şeyi olmadığı için mecbur parasıyla övünüyordur. Kalbin fakirliği, cebin zenginliğiyle geçmiyor.” Diyerek son noktayı koydu.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.