50. YAŞA ÇOK ÖZEL KUTLAMA

50. YAŞA ÇOK ÖZEL KUTLAMA

924
0
PAYLAŞ
 

Bodrum’da faaliyet gösteren Harman Tasarım’ın sahibi Aykut Harman, geçtiğimiz akşam evinde verdiği bir davetler 50. yaşını yakın dostları ile birlikte kutladı.

İstanbul’da 1992 yılında kurulan ve 2011 yılından itibaren Bodrum’da hizmet vermeye başlayan Harman Tasarım LTD. ŞTİ:’nin sahibi Aykut Harman Yalıkavak’ta bulunan evinde, eşi Nuray Harman tarafından düzenlenen 40 kişilik bir davet ile 50. yaşını kutladı. Harman ailesinin yakın dostlarının katılımıyla gerçekleşen davette, Nuray Harman’ın gecenin başında gizlice içeri aldığı Kemancı Hande Gürsal ve Çelist Şansu Altınok’un enstrumanlarıyla seslendirdiği “İyi ki Doğdun” şarkısını çalarak bahçeye girmeleri, girmeleri Aykut Harman’a sürpriz oldu.

Gecede servis edilen içli köfteden yaprak sarmaya, kanepelerden ev yapımı turşuya kadar kadar yaklaşık 30 çeşit ara sıcak ve mezeyi eşi için kendi elleriyle hazırlayan Nuray Harman, sunulan lezzetli yiyecekler için davetlilerden tam not aldı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden 50. yaş kutlama partisi, pastanın kesilmesiyle birlikte hız kazandı. çalan şarkılar eşliğinde doyasıya eğlenen davetlilere bir konuşma yapan Aykut Harman, “Yeni bir 10 yıla başladığım, 40’lı yaşları tamamladığım bu gece benim için çok önemli ve değerli. Aslında bunun yaşla da alakası yok. Sizlerle gönlümüzce eğlendiğimiz bir geceyi paylaşmak benim için gerçekten çok önemli ve değerli. İyi ki varsınız.” diyerek duygularını dile getirmiş oldu.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.