HER VİLLA İÇİN 100 FISTIK ÇAMI

HER VİLLA İÇİN 100 FISTIK ÇAMI

943
0
PAYLAŞ
 

Kutay İnşaat tarafından yapılan ve içerisinde 6 villanın olduğu Farm House Villaları’nda bir “Açık Ev Partisi” ve “Yeni Yıl Kutlaması” gerçekleştirildi. Çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikte, projede yapılan 6 villa için 600 fıstık çamı davetlilere hediye edilerek uygun yerlere dikilmesi istendi.

Bünyamin Bayhan

Projede ahşap ve taştan inşa edilen, her villanın kendine ait bahçesi ve havuzunun olduğu, doğa dostu villalar ise misafirlerin beğenisini kazanırken, partide çocuklar da unutulmadı. Bodrum’un Yalnız Palyaço ve Pamuk Prenses çocukları gönüllerince eğlendirdi.

Etkinlikte, basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kutay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Bayhan, “Projemizin ismi Farm House. Adı üzerinde çiftlik evi. Burada doğal taş ve ahşabı bir araya getirdik. Bölgenin doğal yapısını da bozmadan, o ekolojik dengesini de bozmadan güzel, kaliteli imalatlar yapmaya gayret ettik. Konutu herkes yapabiliyor. Bizim buradaki derdimiz de tasamız da her şeyden önce doğayı kirletmeden, insanların ruhunu okşayarak, sevdirerek bir şey yapmak. Bunu da en güzel şekilde başardık.” dedi.

6 villa için 600 fıstık çamı projesinden de bahseden Bayhan, “Burayı yaparken mevcut dokunun belki 40 katı, 50 katı yeşillendirerek burayı inşa ettik. Bizim bütün projelerimizde bir sosyal sorumluluk vardır. Doğadan aldığımızı doğaya geri verelim anlayışıyla da her konut başına 100 adet fıstık çamı dikelim dedik. Bunu da bugün partimize gelenlerle paylaştık. Onlardan da “Bu ağaçları bizim adımıza dikebilir misiniz?” diye yardım rica ettik. Misafirleri bu projemizin içine dahil etme amacımız da onların da bu bilincini ateşleyebilmek. Bu bilinci onlara da yayabilmek.” dedi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.