Hürrem’in en büyük korkusu…

Hürrem’in en büyük korkusu…

929
0
PAYLAŞ
Meryem Uzerli itiraf etti

Radyo programcısı Yasemin Şefik’in Best FM radyo kanalında yayınladığı “Hitnoz” adlı programına konuk olan Meryem Uzerli, acı çekmekten çok korktuğunu itiraf etti. Canlandırdığı roller ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Uzerli, Yasemin Şefik’in sorularını yanıtlarken, “Dua Ediyorum Acı Çekmeyeyim Bu Hayatta!”diyerek, en büyük korkusunu itiraf etti.

Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem rolünün ardından “Geccenin Kraliçesi” inde canlandırdığı rolüyle de gündemde kalan Meryem Uzerli’ye Yasemin Şefik’in “Bence sen çok iyi bir sitcom oyuncusu olabilirsin.” Demesi üzerine kahkahalarla cevap veren Uzerli; “iyi bir sitcom seyircisi olurum. Sürekli gülerim. İnsan olarak oyuncuyum. Özel hayatımda acı çekmeye mecbur değilim. Ve dua ediyorum acı çekmeyeyim bu hayatta.”

Yasemin Şefik’in, “En sevdiği Türkçe şarkı nedir?” sorusu üzerine Meryem Uzerli canlı yayında sürpriz yaparak şarkıyı söyledi. Bodrum’un paşası Zeki Müren’in “Gökyüzünden yalnız gezen yıldızlar” şarkısını bir an da yayında söyleyen Uzerli’ye sosyal medya üzerinden dinleyicilerin beğeni mesajları yağdı. “Babamın en sevdiği şarkıydı. O nedenle bu şarkı bana geçmişime, çocukluğuma dair çok şeyler hatırlatıyor. Geçmişimden en duygusal anlarımı ve olayları hatırlatıyor.” dedi.

meryemuzerli

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.