HÜSEYİN ÖZGÜL İÇİN MEVLUT ÇAĞRISI

HÜSEYİN ÖZGÜL İÇİN MEVLUT ÇAĞRISI

469
0
PAYLAŞ
 

Bodrum’un çok sevilen, spora, eğitim ve kültüre verdiği önemle herkes tarafından takdir edilen, Dereköy’de geçtiğimiz aylarda hayata veda eden Hüseyin Özgül için ailesi bir mevlut düzenliyor.

Dereköy’de ağabeyi Şakir Özgül ile birlikte açtığı Le Kabbak markası ile, su kabağından yaptığı aksesuar ve hediyelik eşya ürünleri ile Bodrum’un tanıdığı simalarından olan evli ve iki çocuk babası 46 yaşında hayatı terk etmesinin ardından yüzlerce seveninin huzurlarında Kadıkalesi Mezarlığına defnedilen Hüseyin Özgül’ün ölümünün 52. günü nedeniyle ailesi, bir anma mevludu düzenliyor. Merhumun eşi Selay Uzmnen Özgül, sosyal medya üzerinden yaptığı çağrı ile Hüseyin Özgül’ün sevenlerini, 12 Mayıs Pazar günü, öğle namazından sonra Peksimet Köyü’nde okunacak 52 Mevludu’na davet etti.

Hayatını spor, eğitim, kültür ve güzel yaşamaya adayan Hüseyin Özgül, Le Bakkal ismini verdiği bakkal dükkanının yanına kendi imkanları ile inşa ettiği Peksimet Çocuk Kütüphanesi’nin hayata geçmesinde de büyük emek harcamıştı.


 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.