İKİ TEKER TUTKUNLARI ARAS’I BAĞRINA BASTI

İKİ TEKER TUTKUNLARI ARAS’I BAĞRINA BASTI

206
0
PAYLAŞ

Cumhuriyet Halk Partisi’nin genç ve dinamik belediye başkan adayı Ahmet Aras, Bodrum’un ekstrem sporcuları motosiklet ve bisiklet tutkunlarıyla buluştu. Bodrum’da spor turizmini canlandırarak, gençleri spora yönelten projeleriyle dikkat çeken CHP Adayı Aras, kent trafiğini yeniden düzenleyeceklerini belirtti.

Kızılağaç parkur alanında gerçekleşen toplantıda konuşan CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Bodrum trafiğinin vazgeçilmez unsuru olan motosikletler için her mahallede park alanları oluşturacaklarını müjdeledi. Aras, “Trafiği, motosiklet ve bisiklet sürücülerimiz için yeniden dizayn edeceğiz.” dedi. Bodrum’da özellikle sezon dışında çeşitli yarış organizasyonları düzenleyerek hem bu sporu gençlere sevdirmek hem de Bodrum’un tanıtımına katkıda bulunmak istediklerini söyleyen motosiklet kulüplerinin temsilcileri, bir parkura ihtiyaç duyduklarını ifade ettiler. CHP Adayı Aras, “Biz, gençlikten aldığımız enerji ile çalışacağız. Gençlerimizin gece hayatından, kötü alışkanlıklardan uzaklaşarak spora yönelmeleri için pek çok projemiz var. Bodrum’da düzenlenen yarış organizasyonları, hem sezon dışında ilçemize canlılık kazandırıyor hem de Bodrum’u tanıtıyor. Bizim, 52 hafta, 52 uluslararası etkinlik hedefimizde Bodrum’da yaşayan sporcular için de planlamalarımız hazır. Parkur konusunu belediye olarak çözüme kavuşturabileceğimize inanıyorum. Bodrum’un muhteşem ikliminin doğa sporları için ne kadar uygun olduğunu tüm dünyaya göstereceğiz.” diye konuştu.

Motosiklet kulüpleri daha sonra CHP Adayı Aras’a, 1 Nisandan itibaren belediye başkanlığı makamında kullanmak üzere el yapımı ahşap bir kalemlik hediye ettiler. Aras, daha sonra kulüp üyeleriyle birlikte bir özçekim yaparak parkur alanından ayrıldı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.