İNDİRİMLER 22. YILA ÖZEL, 2021’DE KADINLAR DAHA GÜZEL

İNDİRİMLER 22. YILA ÖZEL, 2021’DE KADINLAR DAHA GÜZEL

11519
0
PAYLAŞ
Bodrum’da güzellik ve kişisle bakım dendiğinde kadınların ilk aklına gelen güzellik merkezi Alin Beauty Longe’da kadınlar yeni yıl fırsatlarıyla, 2021 yılına daha güzel girecekler.

Açıldığı günden bu yana aksatmadan her 24 Aralık’ta müşterileri ilehem yeni yılın gelişini, hem de kuruluş yıldönümünü  kutlayan, Alin Beauty Lounge, bu yıl pandemi nedeniyle geleneksel davetini veremedi. Ancak kendine özenen kadınlara sağladığı geleneksel indirimleri ile her zaman müşterilerinin yanında olduğunu da gösterdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Alin Beauty Lounge’un kurucusu Tülin Akgül, “Pandemi nedeniyle geleneksel davetimizi yapamadık ama geleneksel indirimlerimiz kadınlarımızın hizmetinde. cilt bakımlarında %25, paket programlarda da indirim yaptık. Kirpik liftingi fiyatını 409 TL yerine 290 TL, Kalıcı eyeliner ücretini de 1000 TL yerine 790 TL’ olarak uygulayacağız.” dedi.

Yaptığı Açıklamada Tülin Akgül şunları söyledi;

“2020 her sektörden her kesimden insanın hayatına oldukça olumsuz dokunuşlarda bulundu. Ancak 2021 hepimiz için bir umut kapısı olmaya da devam ediyor. 2020’de yaşanan olumsuzluklar, özellikle kadınları çok yıprattı. Çalışan Kadınlar evlerinden çalışmaya başladı. Bunun hem olumlu hem de olumsuz yanları yok değil. Ama olumsuzluklar her zaman kadınların fiziksel görünüşlerinde aynı etkide değişimler yaratır. Güzelleşmek, bakımlı olmak her zaman kadın erkek demeden hepimizin kendimizi mutlu etmenin yolu.

Bu yıl bizim için de farklı bir yıl oldu. Kimi zaman evlerimize kapandık, daha mesafeli bir hizmet politikasıyla, kendimizin ve müşterilerimizin sağlığını ön planda tutarak en hijyenik, en iyi hizmeti vermek için çalıştık. Hepsinden önemlisi de senede bir kez bir araya gelerek geride bıraktığımız yılı uğurlayıp eğlenir, indirimlerle onlara jestimizi yapardık. Bu yıl partimizi yapamasak da, indirimlerimizle kadınların hizmetindeyiz. Umalım ki 2021 gerçekten hepimize sağlık, huzur ve mutluluk getirsin.”

Bugün itibari ile başlayan kampanyalar, 31 Aralık 2020 mesai saati bitimine kadar geçerli olacak.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.