İTALYAN LEZZETLERİ BABE BODRUM’DAN GEÇTİ

İTALYAN LEZZETLERİ BABE BODRUM’DAN GEÇTİ

1572
0
PAYLAŞ
 

Bodrum’a geçtiğimiz kış açılan, dekoru ve hizmet kalitesiyle kısa sürede Bodrum’da keyfine ve lezzete düşkün yaşayanların gözde mekanı olan Babe Restaurant & Beach, farklı etkinliklerle de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz gece İtalyan Şef Geovani Polloina ile bir tadım atölyesi gerçekleştirdi. Babe Bodrum Mutfağına girerek, geceye özel bir menü hazırlayan Chef Geovani, yaptığı şarap eşleştirmesiyle de hazırladığı yemeklerin tadına tat kattı. Geceye özel menüde yer alan Gnocchi, Baklava Hamurunda Bonfile ve Orman Meyveli Tiramisu ile Mehmet Emin Türkat’ın anlatımıyla gerçekleşen şarap tadımı hakkında bir açıklama yapan gecenin mimarı Selmin Alkaner Salem; “Bodrum’a açılan böylesi keyifli bi mekanın adeta müdavimi olduk. Chef Geovani 5 yıldır Türkiye’de yaşayan ve düzenlediği atölyelerle alanında oldukça meşhur bir şef. Babe gibi kaliteli ve trend bir mekanda Geovani gibi ünlü bir şefi ağırlamak, Bodrum’a yakışan bir davet düzenlemek ve bunun kalıcı olması sağlamak en büyük hedefim. Şefimiz de misafirlerimiz de yaptığımız bu organizasyondan çok keyif aldılar.” açıklamasında bulundu.

Yaklaşık 30 kişinin katıldığı geceye katılanlar, İtalyan şefin kendileri için hazırladığı muhteşem menü ve içecekleri tadarken, Babe Restaurant & Beach ambiansı ile bu lezzeti de katladılar.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.