İYİLİĞİN İÇİNDEN GÜZELLİK ÇIKTI

İYİLİĞİN İÇİNDEN GÜZELLİK ÇIKTI

950
0
PAYLAŞ
 

Bodrum’da kadınların güzelliklerini korumak, çevresel şartların ve yılların cilt üzerindeki etkilerini azaltmak için tercih ettikleri Alin Beauty Lounge, geçtiğimiz gün Bodrum Sağlık Vakfı yararına yapılan İyilik Şenliği’nde bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Bodrum’da engelli bireyin el becerilerinin geliştirilmesi ve istihdamlarının sağlanması için çeşitli sosyal sorumluluk projelerinin altına imzasını atan Bodrum Engelliler ve Sağlık Vakfı üyelerinden Sadife Akdolu, Gözde Ağan, Afet Aksu ile Bodrumlu iyilik severler Meltem Gökhan ve Aynur Somer, sağlık vakfına gelir kazandıracak bir organizasyonu geçtiğimiz gün hayata geçirdiler.

Afet Aksu, Tülin Akgül Kök İlknur Şengül

Tamamen amatör bir girişim olarak başlayan ancak Bodrum’da yarattığı büyük etki ile gerçek bir şenliğe dönüşen organizasyonda, katılımcılar ve ziyaretçiler, şenliğin adına uygun olmak için adeta birbirleriyle yarıştılar. Marina Yacht Club içerisinde açılan 50 civarında stantta el emeği ürünlerini, ikinci el eşyalarını, hizmetlerini ziyaretçilere sunan katılımcılar arasında bulunan Alin Beauty Lounge da bu iyilik yarışında yerini aldı. İyilik Şenliği’nde Bodrum Sağlık Vakfı’nın üç öğrencisinin velilerine Alin Beaut Lounge hizmetlerini ücretsiz olarak vereceğini belirten Alin Beauty Lounge’un sahibi Tülin Akgül Kök, bu amaçla Bodrum Sağlık Vakfı idarecilerinden İlknur Şengül ile birlikte bir çekiliş gerçekleştirdi.

Yapılan çekiliş öncesi bir açıklama yapan Tülin Akgül Kök, engelli çocuklarımızın annelerinin günlük hayat gayelerinden kısa süre de olsa sıyrılıp, kendilerine zaman ayırmalarını sağlamak için bu hizmeti gönüllü olarak vermek istediğini belirtti. Yapılan Çekilişle belirlenen öğrenciler Umut Demir Önder, Niyazi Serkan Biriç ve Fatmanur Çetinkaya’nın velileri Alin Beauty Lounge hizmetlerinden ücretsiz yararlanacak talihliler oldu. Çekiliş sırasında yaptığı açıklama ile, Bodrum Sağlık Vakfı velileri ve personelinin de tüm ay boyunca hizmetlerinden %50 indirimli yararlanacağını belirten Tülin Akgül Kök, bu gibi çekiliş ve Bodrum Sağlık Vakfı’na özel kampanyaları her yıl yapmak arzusunda olduğunu da belirtti.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.