İYİLİK PERİLERİ ŞENLİK İÇİN GÜN SAYIYOR

İYİLİK PERİLERİ ŞENLİK İÇİN GÜN SAYIYOR

586
0
PAYLAŞ

Bodrum’da iyilik sever bir gurup kadın, Bodrum Engelliler ve Sağlık Vakfı yararına “İyilik Şenliği” adı altında bir etkinlik düzenliyor.

Bodrum’da engelli bireyin el becerilerinin geliştirilmesi ve istihdamlarının sağlanması için çeşitli sosyal sorumluluk projelerinin altına imzasını atan Bodrum Engelliler ve Sağlık Vakfı üyelerinden Sadife Akdolu, Gözde Ağan, Afet Aksu ile Bodrumlu iyilik severler Meltem Gökhan ve Aynur Somer, sağlık vakfına gelir kazandıracak bir organizasyona imzalarını atıyorlar.

Tamamen amatör bir girişim olarak başlayan ancak Bodrum’da yarattığı büyük etki ile gerçek bir şenliğe dönüşecek olan organizasyondan elde edilecek tüm gelir, Bodrum Engelliler ve Sağlık Vakfı’da bağışlanacak.

İlk olarak küçük bir organizasyon olarak başlayan iyilik şenliğinin gördüğü ilgi ve katılıma daha da büyüdüğünü belirten iyilik severler, 18 Mayıs Cumartesi Günü 12.00 ile 17.00 saatleri arasında Marina Yatch Club’ta gerçekleşecek etkinlikte her biri 80 x 80 ebadındaki stantları 250 TL’den kiralayan iyilik perileri, stantların hızla kiralandığını belirtiyorlar.

 

 

İyilik Şenliği’nde Bodrum Sağlık Vakfı’nın da standı bulunuyor. Garage Sale olarak Bodrum Sağlık Vakfı Standında yer alacak ikinci el kıyafet ve ürünler’in yanı sıra, ünlü isimler tarafından gönderilen kostüm ve kıyafetlerin de satışa sunulacağı İyilik Şenliği, Bodrum’un sınırlarını da aşmış durumda.

Bodrum dışından da katılımcı olarak gelen iyilik sever markaların yer aldığı İyilik Şenliği’nde “Mekanda Hareket, Yaşamda Bereket” atölyesiyle Meltem Gökhan da bir sunum gerçekleştirecek. Yapacağı sunum hakkında açıklama yapan Meltem Gökhan da; “Yaşam alanlarımıza yaptığımız küçük okunuşlar, bize büyük mutluluklar getirir. Evrende var olan canlı ve cansız, her şeyin enerjiden ibaret olduğunu biliyoruz. Yaşam Alanlarımızda bulunan eşyaların enerjilerinin hayatımız üzerinde ciddi etkileri var. Dolayısıyla yaşam alanlarımızda bulunan eşyaların sadece yerini değiştirmek bile hayatımızda büyük değişiklikler yaratabilir. Ben de sunumunda bu konulardan bahsedeceğim.” dedi.

Bodrum ve Bodrum dışından Bodrum Sağılık Vakfı standında satılacak olan kıyafetler için Yurtiçi Kargo ile anlaşma yapan Bodrum Sağlık Vakfı, 15 Mayıs tarihine kadar gönderici ödemeli olarak Bodrum Sağlık Vakfı Turgutreis adresine yollanacak olan ürün ve kıyafetlerin indirimli olarak gönderilmesini de sağlamış.

Konuyla ilgili 0533 655 1495 numaralı telefondan daha fazla bilgi ve kayıt başvurusu yapabilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.