İYİLİK VE ŞENLİK, KADIN KANSERLERİ İÇİN BİR ARADAYDI

İYİLİK VE ŞENLİK, KADIN KANSERLERİ İÇİN BİR ARADAYDI

1077
0
PAYLAŞ
 

Toplumda ses getiren pek çok projeye imza atan Pİ Kadın Kanserleri Derneği, Ayşe Arman’ın Gürece’de bulunan Sakajewa İyilik Kolyeleri Atölyesinde 3 gün süren bir etkinliğe imza attı.

Yaz başından bu yana Gürece’de kurduğu ve “Sakajewa” adını veridği atölyesinde Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve Pembe İzler Derneği (Pİ) yararına kolye dizim atölyeleri gerçekleştiren Ayşe Arman, Bu kez de Pİ Kadın Kanserleri Derneği yararına 3 gün süren bir şenliğe ev sahipliği yaptı. 2 Ağustos Cuma günü başlayan İyilik Şenliğine katılan onlarca firma kiraladıkları stantlar için derneğe bağışta bulunurken, her gece farklı bir ünlünün sahne şovunu izlemeye gelenler de kapı girişinde bağışta bulunarak, aldıkları bilekliklerle konserleri izleyerek, Pİ Kadın Kanserleri Derneği’ne bağışta bulundular.

İyilik Şenliği kapsamında 2 Ağustos Cuma akşamı ilk olarak sahne alan şarkıcı, Türk Pop Müziği’ne sayısız eser ve sanatçı kazandırmış olan ve geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz Kayahan’ın eşi, İpek Açar oldu. Gece boyu seslendirdiği birbirinden güzel eserleri seyircisiyle zaman zaman hep bir ağızdan söyleyen İpek Açar’ın ardından şenliğin ikinci gecesi Bodrum’da kendi teknesinde yaşayan Türk Pop Müziğin muhteşem seslerinden Fatih Erkoç da şarkılarıyla Pİ Kadın Kanserleri Derneği yararına sahne aldı.

İyilik Şenliği’nin son akşamı ise Türk Pop Müziği’nin en güçlü sesi ve yorumcusu olan Nükhet Duru, Ayşe Arman’ın sahnede konuğu oldu. 1977 yılından bu yana sahnelerde olan ve yeni albüm hazırlıklarını tamamlayan Nükhet Duru ve Ayşe Arman, yaklaşık 3 saat süren bir sohbet ile İyilik Kolyeleri Atölyesi’i dolduran yüzün üzerinde izleyiciye muhteşem anlar yaşattılar. Şarkıların sohbete eşlik ettiği gecede Ayşe Arman ve Nükhet Duru, izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.