JCI BODRUM’A YENİ YÖNETİM

JCI BODRUM’A YENİ YÖNETİM

2120
0
PAYLAŞ

Kurulduğu 2010 yılından bu yana Bodrum’da çalışmalarını sürdüren Genç Liderler ve Girişimciler Derneği JCI, Bodrum Şubesinde görev değişimi için Bodrium Otel’de bir tören düzenledi.

JCI Türkiye 2018 Başkan Yardımcıları Ahmet Öcük, Yunus Emre Alaca, JCI Türkiye 2016 Türkiye Başkanı ve 2017 Senato Başkanı Özge Özkan Kızanlık, JCI İzmir 2018 Başkanı Şeyda Elif Güven, JCI Karşıyaka 2018 Başkanı Yağız Burak Gökçe, JCI Balıkesir 2017 Başkanı Öykü Erdoğmuş, JCI Kadıköy 2016 Başkanı Ayşe Başak Çakır, JCI Kadıköy Senatörü Mikail Çakmak, Bodrum iş insanları ve çok sayıda JCI Bodrum üye ve aday üyelerinin katıldığı gecede yeni üyelerin de pinleri takılarak, JCI Bodrum’a üyeliklerini kesin kabulü gerçekleştirildi.

Devir töreni öncesinde bir konuşma yapan JCI Bodrum 2017 dönem başkanı Alper Oymak, JCI Bodrum’da başkanlık yapmanın gururunu ve onurunu yaşadığını belirtirken, kendi yönetimine ve JCI Türkiye yönetimine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

JCI Türkiye 2016 Türkiye Başkanı ve 2017 Senato Başkanı Özge Özkan Kızanlık’ın 2017 Mart ayında düzenlenen ve JCI Bodrum’un ev sahipliğinde gerçekleşen JCI Türkiye Liderler Zirvesi’de gösterdikleri özverili çalışmaları ve başarılı performanslarından dolayı, JCI Türkiye Liderler Zirvesi direktörü Seher Vurucular ve Münazara Direktörü Aslı Mercan’a ve teşekkür plaketlerini verdi.

Ali Mutlu Köse

Devir Teslim töreninde, 2018 Dönem Başkanlığa seçilen Ali Mutlu Köse, önceki dönem başkanı Alper Oymak’a katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdikten sonra yaptığı konuşmada, “Derneğin kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede, Bodrum’a katkı sağlayan pek çok projeyi hep birlikte hayata geçirdik. Bu projelerle uluslar arası ödüller aldık. 2018 yılında JCI Bodrum olarak yapmayı planladığımız çok fazla iş ve projelerimiz var. Derneğin tanınırlığını artırarak Bodrum’da ki genç Liderleri derneğe kazandırarak, aktif bir vatandaş olarak Bodrum’da yapacağımız projelerde destekçi olarak bizim yanımızda olmalarını sağlamak en büyük arzumuz. Bodrum’da yapacağımız projelerde Bodrum Belediyesi Başkanımız Mehmet Kocadon ve Bodrum Ticaret Odası Başkanımız Mahmut Kocadon en büyük iş birlikçimiz ve destekçimiz olmaya devam edeceklerdir. 2018 yılının en önem verdiğimiz porjesi olan bez torba projesi ile önümüzdeki günlerde bizi pazarlarda göreceksiniz. Pazar yerlerinde bez torba dağıtmak suretiyle plastik torbaların doğa ve insan sağlığına zararlarını anlatarak, çevreye ve doğaya olan hassasiyetimizi yaymaya çalışacağız.” dedi. Hedeflerinin 2018 yılı sonuna kadar 10 bin adet bez torba dağıtarak plastik poşetlerinin zararları konusunda farkındalık oluşturmak olduğunu söyleyen Ali Mutlu Köse, bu önemli gecede yanlarında olan bütün üyelere, aday üyelere ve tüm misafirlere verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Daha sonra geleneksel JCI töreni ile başkanlar arasında devir teslim töreni gerçekleşti. Yeni dönem başkanı Ali Mutlu Köse’nin İpek Beyhan, Alper Tanış, Berfu Yalçın, Aslı Mercan, İrfan Mutlu ve Gözde Gizem Arhon’dan oluşan yönetim kurulunu takdiminin ardından geceye katılan tüm JCI üyeleri bir pasta keserek, gecenin anısına fotoğraf çektirdiler.

Junior Chamber International (JCI) Hakkında:
Dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan, JCI (Junior Chamber International Genç Liderler ve Girişimciler Derneği ), Dünya’da 128 ülkede 5 binden fazla şube ve 200 binden fazla aktif üyesiyle. Küreselleşen dünyada, evrenselliği benimseyen ve dünya barışını destekleyen bir oluşum olan JCI, üyelerinin liderlik vasıflarını geliştirerek yaşadıkları toplumda pozitif değişime katkıda bulunarak toplumsal projelere imza atan bir sivil toplum kuruluş lideri olma yolunda ilerliyor.
2015 yılında Dünya’da 100 yılını kutlayan JCI Türkiye 30. Yılını tamamladı. 23 şehirde sosyal sorumluluk projelerinde başarılı işlere imza atmaya devam ediyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.