KADINLARDAN KAYNAK YEMEĞİ

KADINLARDAN KAYNAK YEMEĞİ

2225
0
PAYLAŞ
   

TEMA-K Gönüllüleri hanımları TEMA Vakfı yararına düzenledikleri öğle yemeğinde bir araya geldi. Yemekten elde edilen gelir ile TEMA Vakfı’nın doğa eğitim programlarına destek verildi. TEMA Vakfı çalışmalarına destek sağlamak üzere cemiyet hayatının ünlü isimlerinin oluşturduğu Kaynak Çalışma Grubu (TEMA-K), Perşembe günü People Restoran’da bir öğle yemeği düzenledi. TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ve cemiyet hayatından isimlerin katıldığı yemeği, Sanatçı Metin Arolat şarkılarıyla renklendirdi. Yemeğin geliri TEMA Vakfı’nın doğa eğitim programlarına aktarıldı.

TEMA Vakfı’nın gönüllülerinin ve bağışçılarının destekleriyle 26 yıldır başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkları korumak için çalıştığını ifade eden TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, “Daha yaşanabilir bir dünya umudumuza destek olan her çalışma bizler için çok anlamlı ve değerli. Bu kapsamda doğaya gösterdikleri hassasiyet ve sağladıkları katkılar için TEMA-K gönüllülerine ve bu anlamlı organizasyona katılarak destek veren tüm konuklara teşekkür ederim” dedi.

Öğle yemeğinde bir araya gelen hanımlar sanatçı Metin Arolat’ın parçaları ile gönüllerince eğlenip yemekleri yedikten sonra dernek üyesi Esra Öztürk sahneye çıkarak sanatçı Metin Arolat’a desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.