KARTALLAR BODRUM’DA DA UÇAR

KARTALLAR BODRUM’DA DA UÇAR

699
0
PAYLAŞ
 

Türkiye’nin köklü kulüplerinden Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK)’nün 116, Bodrum Beşiktaşlılar Derneği’nin de 16’ıncı kuruluş yıl dönümü Bodrum’da şenlik havasında kutlandı.

Her yıl geleneksel olarak Bodrum Beşiktaşlılar Taraftar Derneği tarafından yemekli olarak düzenlenen kuruluş yıldönümü gecesi, bu yıl farklı bir konsept ile kutlandı. Bodrum gece hayatına geçtiğimiz ay kapılarını açan Black Bar’da düzenlenen geceye Beşiktaş Eski Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi, geçtiğimiz yıllarda top koşturan futbolcular Ahmet Dursun ve Pascal Nouma, eski kulüp yöneticileri ve çok sayıda Bodrumlu taraftar katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Ahmet Nur Çebi, “Camialar önemlidir Beşiktaş camiası bizim için her şeyden önemlidir. Dolayısıyla böyle bir camiaya hizmet etmiş olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyum” dedi. Taraftarların “Başkan olsana” tezahüratları da yaptığı Çebi, “Beşiktaş’ta birlik ve beraberlik her şeyin çözümü olacaktır. “Her şey Beşiktaş için” diyen her birey, benim için çok kıymetlidir. Ne mutlu Beşiktaşlıyım diyene. Lütfen elinizi Beşiktaş’tan çekmeyin. Sevginizi ve saygınızı bu camiadan esirgemeyin.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Uğur Özçayır, “1903 yılında kurulan Türkiye’nin en büyük çınarı Beşiktaş’ın ve derneğimizin kuruluş yıldönümünde bir araya gelmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de Beşiktaş’ın 100’üncü derneği olan Bodrum Beşiktaşlılar Derneği’nin 16’ıncı kuruluş yıldönümü nedeniyle İstanbul’dan eski yöneticilerimiz, eski Asbaşkanımız Ahmet Nur Çebi aramızda. Eski futbolcularımızdan Ahmet Dursun ve Pascal Nouma da bu gecemizde davetimizi kabul ederek taraftarlarımızla bir araya geldi. Oldukça keyifli bir gece yaşıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Kutlamalarda sahne alan Pusula Grup’un şarkılarıyla coşup, dans eden, eski futbolcularla sohbet eden taraftarlar, gece boyunca Fransız asıllı futbolcu Pascal Nouma ile de hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.