Kırçiçekleri Kanaryalara Direndi

Kırçiçekleri Kanaryalara Direndi

1957
0
PAYLAŞ

Bodrum’un tek kadın basketbol kulübü olan Kırçiçeği Bodrum Kadın Basketbol takımı, lig şampiyonu Fenerbahçe ile kıyasıya mücadeleyle dolu bir hazırlık maçı yaptı. Maçı Fenerbahçe’nin 15 sayı fark ile 60-75 kazandığı maçta, Kırçiçekleri gösterdikleri mücadele ve performansları ile seyircisinden büyük alkış topladı. Bodrum Gümbet Binnaz Karakaya Spor salonunda gerçekleşen karşılaşmayı Muğla Valisi Amir Çiçek, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öcalmaz’ın da bulunduğu birçok sporsever izledi.


Maçın ikinci periyodundan sonraki arada Fenerbahçe Kadın Basketbol Kulübü Genel Menajeri Didem Akın, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a misafirperverliğinden ve spora verdiği desteklerden dolayı Fenerbahçe Kulübü Logolu bir tablo verdi. Kırçiçeği Basket Tkımı sponsorlarına da hediyelerin verildiği karşılaşmada lÇağdaş Holding yönetim kurulu üyesi Dağlarca Çağlar ve Kırçiçekleri restoranları Genel Müdürü Meryem Dilşad İpbaş’a günün anısına imzalı Fenerbahçe forması hediye edildi

Karşılaşmayı Baş Antrenör Emrah Şatır, Soner Özaydoğan ve Burak İremçiçek yönetti. Karşılaşmanın birinci periyodunda Fenerbahçe üstünlük kurduysa da Kırçiçekleri kısa sürede toparladı. Karşılaşmanın ikinci periyodunda iyi bir oyun çıkaran Bodrum Kırçiçekleri periyodu 16- 14 üstün tamamladı. Fenerbahçe, bir alt ligdeki Bodrum Kırçiçekleri’nin karşısında üstünlüğü ele geçirerek üçüncü periyordu 17-21, dördüncü periyodu 14-17 sayı üstünlüğü ile tamamladı. Karşılaşmada Fenerbahçe’de Doğa Bengisu Alper ve Anastasiya Verameye 15 er sayı ile sayı ile, Bodrum Kırçiçekleri’nde ise Belgin Onbaşı 24, Melek Bilge 11 sayı, Deniz Boz 10 sayı atarak sayı ile en çok sayı yapan oyuncu olarak öne çıktı. Kulüp Başkanı Yiğit Özmen, Bodrum’da ilk defa bir süper lig takımı ağırladıkları için çok mutlu olduklarını söyledi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.