Kırçiçekleri’nin kupası “Çağdaş” ellerde

Kırçiçekleri’nin kupası “Çağdaş” ellerde

2861
0
PAYLAŞ

Türkiye Kadınlar basketbol İkinci Lig şampiyonu olan Kırçiçeği Bodrum Basketbol Spor  Kulübü Başkanı Yiğit Özmen, Kulübün halkla ilişkiler ve basın sorumlusu Zeynep Çiğdem Dedeoğlu, Çağdaş Holding’e kazandıkları kupa ile birlikte nezaket ziyaretinde bulundular…

Çağdaş Holding’in takıma verdiği destekler için teşekkür eden Özmen ve Dedeoğlu;  Bodrum Basketbol Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımız, Türkiye Kadınlar Basketbol İkinci Lig Final Grubu maçlarında 2. Lig Şampiyonu olarak 1. Lige çıkmaya hak kazandı diyerek; “Bu başarımızı, bu mutluluğumuzda Çağdaş Holding’in katkıları çok büyük. Bodrum’un adını sporla da öne çıkaracağız sadece eğlence mekanlarıyla değil. Bütün haberlerde özellikle bunu vurguluyoruz. Bu sene en az 35 takım gelecek ve bu da turizmi haliyle canlandıracak” şeklinde konuştu.

Yiğit Özmen
Yiğit Özmen

Özmen: Hayalimiz Kendi Salonumuzda Oynamak…

Biz de bu anlamda elimizden geleni yapıyoruz. İlerleyen zamanda Bitez ‘de bir salon yapılıyor diyerek sözlerine devam eden kulüp başkanı Yiğit Özmen; ” Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün 1500 kişi kapasiteli bir salonu olacak. Zamanla salon ihtiyacımız da aşılmış olacak. Hayalimiz kendi salonumuzu, kulüp binamızı yapmak ve de Süper Lig maçı oynamaktır” dedi

Çağdaş Holding Yönetim Kurulu üyesi Dağlarca Çağlar ise Basketbol Takımıza yaptığımız yardımların ve verdiğimiz desteklerin sonucu bizim içinde çok sevindirici oldu şeklinde başlayan konuşmasında; “Spora destek konusunda bence herkes elini taşın altına koymalıdır. Yeni açtığınız kız basketbol okuluna da yardım etmek ve başarılı sporcuların yetişmesine vesile olmak bizim için çok özel bir duygu. Spor kültürünü almak okuldaki eğitim kadar önemlidir. Okulda akademik eğitim alıyorsunuz, sporda insan olmayı öğreniyorsunuz. Küçüklükten alırsanız o eğitimi ciddi anlamda kişiliğinizi oluşturuyor” dedi.

Çağlar: Bizi Mutluluğunuza Ve Başarınıza Ortak Ettiniz…

Dağlarca Çağlar
Dağlarca Çağlar

Siz başarıyı getirdikçe bazı ihtiyaçlar çıkacak, insanlar da inanın bu ihtiyaçları karşılayacak şeklinde sözlerine devam eden Çağlar; “Bodrum ciddi anlamda avantajlı ve bu avantajı iyi kullanmak lazım. İstanbul ve Türkiye’de en üst seviyede gelir kalemi olan insanların burada mutlaka bir ilişiği var. İnsanlar takımımıza ve yeni yetişmekte olan sporcu gençlerimize eminim yatırım yapacaktır diye düşünüyorum. Bu başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum ve başarılı sporcularımız sayesinde seneye bir şampiyonluk daha yaşayabiliriz. Basketbol takımımız sayesinde Bodrumumuz hem yurt içi hem yurt dışında tanıtılma imkânını buluyor. Bodrum’un gururu olan sporcularımızı ve antrenörlerimizi kupayı almaları ve bizi de bu mutluluğa ortak etmelerinden dolayı  tebrik ve teşekkür ediyorum” dedi..

Çağdaş Holding Kırçiçeği Basketbol Kupa Teslimi

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.