KOŞAN MANDALİNALAR “BİR” YAŞINDA

KOŞAN MANDALİNALAR “BİR” YAŞINDA

1623
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin birçok yerinde düzenlenen koşularda Bodrum’u başarıyla temsil eden Bodrunners koşu grubu, kuruluşunun birinci yılını kutladı. Henüz çok yeni kurulmuş olmasına rağmen kendilerini Türkiye’de “koşan mandalinalar” olarak da tanıtan Çağdaş Designworks – CDW’ nin desteklediği Bodrunners, kurulduğu ilk andan itibaren katıldığı yarışlar ve hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile hem Bodrum’da hem de ülke genelinde herkesin takdirini kazanan bir spor kuruluşu olmayı başardı…

Grubun Kurucu Kaptanı Engin Çetinay, yaklaşık 10 kişi ile yola çıktıları ilk günden itibaren, amaçlarının sporu yediden yetmişe herkese yayarak, sporun birleştirici gücü ile önce insanları bir araya getirmek olduğunu belirtti. Çetinay, geçen bir yılda altmışın üzerinde üye ile birçok yarışta Bodrum’u temsil ederek, Bodrum bayrağını ülke genelinde dalgalandırdıklarını ve sosyal sorumluluk projelerine verdikleri desteklerle de herkesin yardımına koştuklarını da sözlerine ekledi.

Gecede ayrıca, geçtiğimiz aylarda Antalya’da düzenlenen Runatolia koşusunda Türk Eğitim Vakfı (TEV) için koşarak, TEV bursiyeri 2 üniversite öğrencisinin tüm öğrenim hayatlarının karşılanmasına destekte bulunan 40 Bodrunners Sporcusu’na TEV Bodrum Şube Yürütme Kurulu Başkanı Ece Yıllıkçı Yeşilpınar tarafından teşekkür sertifikası verildi.

Bodrunners koşucularına sürpriz hediye çekilişleri yapılmasının ardından, geçtiğimiz sene düzenlenen salsa şampiyonasında Bodrum Marmaris ayağı birincileri Erhan ve Bensu’nun salsa şovuyla renklenen gecede koşucular karaoke yaparak, gönüllerince dans ettiler.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.