KRİPTO PARASINA GOLF TURNUVASI

KRİPTO PARASINA GOLF TURNUVASI

344
0
PAYLAŞ
Türkiye’nin kripto para ödüllü ilk golf turnuvasında ödüller sahiplerini buldu.

Bitci.com tarafından 16-17 Ağustos tarihlerinde düzenlenen Bitci.com Bodrum Golf Cup, 100’ün üzerinde golf tutkununu bir araya getirdi. Dereceye girenler toplam 1.800 CHFT’nin (Her bir adeti 1 İsviçre Frangı’na denk) sahibi olurken, Türkiye’de ilk kez bir golf turnuvasının ödülü kripto para ile verilmiş oldu. Organizasyonun gross birinciliğini ise Hüseyin Demirağ elde etti.

Türkiye’nin önde gelen kripto para alım-satım platformlarından Bitci.com, golfe merhaba dedi. İki günlük organizasyona Bodrum Golf Kulübü ile Regnum Golf & Country Club ev sahipliği yaptı. 16-17 Ağustos tarihlerinde Çağdaş Holding ve Swissôtel Resort Bodrum Beach’in destekleriyle düze

nlenen Bitci.com Bodrum Golf Cup’a Türkiye’nin birçok kulübünden olmak üzere 100’den fazla oyuncu katıldı. Bodrum Golf Kulübü ile Regnum Golf & Country Club sahalarında eşzamanlı olarak oynanan turnuvada iki günün toplamında alınan skorlar genel sıralamayı belirledi. Turnuvanın gross birinciliğini Hüseyin Demirağ elde ederken tüm kategorilerde dereceye girenler, Bodrum Golf Kulübü’ndeki gala yemeği sonrası  düzenlenen tören ile ödüllerine kavuştu.

Gecede ödülleri, turnuvaya ev sahipliği yapan Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Çağdaş Çağlar, Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Yılmaz, Bitci.com Genel Müdürü Onur Altan Tan ile Bodrum Golf Kulübü Başkanı Fikret Öztürk, Bodrum Golf Kulübü Başkan Yardımcısı Erol İslamoğlu ve Bodrum Golf Kulübü Kaptanı İsmail Erdoğan  takdim etti.

İki gün süren keyifli organizasyon, ödül sistemiyle de tarihe geçti. Bitci.com Turnuva kapsamında, büyük ödüller kripto para cinsinden dağıtılırken böylece Türkiye’de ilk kez bir golf turnuvasının ödülü kripto para ile verilmiş oldu.

Erkekler ve kadınlarda toplam beş farklı kategoride, Bitci.com’un kendi koini olan CHFT’den (Her bir adeti 1 İsviçre Frangı’na denk) toplam 1.500 adet dağıtılırken, gross kategorisinin şampiyonu da ayrıca 300 CHFT’lik ödüle hak kazandı. Böylece turnuvada dereceye girenler yan ödüller dışında toplam 1.800 CHFT’nin sahibi oldu. Ödül alan isimler, sahip oldukları CHFT’lerle ilgili tüm alım satım işlemlerini Bitci.com üzerinden yapabilecek.

BİTCİ.COM BODRUM GOLF CUP’TA DERECEYE GİRENLER

Gross Birincisi

Hüseyin Demirağ

 

Erkekler A Kategorisi

Birinci: Bora Arıcı

İkinci: Hüseyin Demirağ

Üçüncü: Necdet Soyer

 

Erkekler B Kategorisi

Birinci: Cahit Özalp

İkinci: Avni Ünal

Üçüncü: Ferruh Şenkaya

 

Erkekler C Kategorisi

Birinci: Barbaros Ökten

İkinci: Nejat Narin

Üçüncü: Suleyman Urakov

 

Kadınlar A Kategorisi

Birinci: Aynur Kutal

İkinci: Zühra Kırımgeri

Üçüncü: İlkin Durukan

 

Kadınlar B Kategorisi

Birinci: Ebru Yalçınkaya

İkinci: Ceyda İlhan

Üçüncü: Ayşe Özcan

 

Junior Kategorisi

Birinci: Arda Özyıldız

İkinci: Demir Kırımgeri

Üçüncü: Zeynep Sualp

 

Bayrağa En Yakın Atış

Erkekler: Nejat Narin

Kadınlar: Dilek Ertem

 

En Uzun Vuruş

Erkekler: Ali Gong

Kadınlar: Kristina Özsoy

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.