KÜÇÜK ADA’NIN BÜYÜK MUTLULUĞU

KÜÇÜK ADA’NIN BÜYÜK MUTLULUĞU

690
0
PAYLAŞ
 

Dibeklihan’ın sahibi Uluç Tezer ve Dibeklihan Film Cafe’nin işletmecisi eşi Özge Tezer’in küçük kızları Ada Tezer, yeni yaşını kutladı. Bodrum’a bir sanat köyü kazandıran, yakın zamanda kaybettiğimiz Merhum Cenap Tezer ve Gülay Tezer’in torunu olan küçük Ada, yeni yaşını Konacık’ta bulunan Cebaplay House & Garden’da kutladı. TED Bodrum Koleji Anaokulu Yeşil Sınıf öğrencisi olan Ada’nın 6. yaşını kutladığı doğum gününde sınıf arkadaşları kendisini yalnız bırakmadı.

 

Esas doğum günü 21 Şubat olan ancak dedesinin vefatı nedeniyle Kırkı çıkana kadar bekleyen Ada Tezer, güneşli ve sıcak bir bahar gününde doğum gününün tadını çıkarttı. Doğum günü pastası kesilmeden önce, dilek tutmaya başlayan ve pastası geldiğinde sevinç nidaları atan Ada, tek boynuzlu at Unicorn konseptli doğum günü partisinde gelen pastanın süslemesine de hayran kaldı.

Dileğini tuttuktan sonra arkadaşlarıyla pastasını kesen Ada Tezer, daha sonra Ceba Oyun Anneleri’nin kendileri için hazırladığı muhteşem oyunlar eşliğinde doğum günü partisinde arkadaşlarıyla birlikte, gönlünce eğlendi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.