KÜÇÜK CANLAR YUVALANDI

KÜÇÜK CANLAR YUVALANDI

408
0
PAYLAŞ
 

Oasis Bodrum Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi ve Bodrum Hayvan Hakları Derneği, barınak hayvanlarına sıcak bir yuva bulmak, hayvan sevgisini yeni nesillere ulaştırmak ve hayvanları korumanın önemini vurgulamak için bir etkinlik düzenledi.

Hayvanları Korum Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikte Bodrum Belediyesi Torba Barınağı’nda bulunan yavru kedi ve köpekler ile yetişkin patiler, Oasis Alışveriş kültür ve Eğlence Merkezi ziyaretçilerine tanıtıldı. Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Füsun Uslu ve dernek üyelerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte küçük patilere en çok ilgiyi yine çocuklar gösterdiler.

“Barınaklar çözüm değil, ev sizsiniz!” projesi kapsamında, Oasis Danışma karşısında yer alan sahiplendirme alanında küçük dostlarla bir araya gelen ziyaretçiler, sahiplendirme dışında barınak gönüllülerinin derneğe katkı için hazırladıkları ürünleri alarak da küçük canlara umut oldular.

İki gün süren sahiplendirme etkinliği sonunda hem ziyaretçilere sahiplendirme konusunda bilgi verildiğini hem de evlerimize aldığımız küçük canları sokaklara atılmaması konusunda farkındalık yarattıklarını belirten Füsun Uslu, etkinliğin dernekleri için başarıya ulaştığını belirtti. Toplam 6 köpek ve 5 kediyi sahiplendirdiklerini belirten dernek başkanı Füsun Uslu, Oasis yönetimine de destek ve katkıları için teşekkür etti.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.