MİNA’NIN ARKADAŞLARIYLA BÜYÜK MUTLULUĞU

MİNA’NIN ARKADAŞLARIYLA BÜYÜK MUTLULUĞU

730
0
PAYLAŞ
 

Geçtiğimiz aylarda hizmete giren Ceba Play House & Garden, yine muhteşem bir doğum gününe ev sahipliği yaptı.

Konacık’ta geçtiğimiz günlerde açılan Satıoğlu İş Merkezinde bulunan ve çocuklu ailelerin vazgeçilmez etkinlik mekanlarından biri olan Ceba Play House’un kurucusu Bahar Daşatan, geçtiğimiz gün küçük kızı Mina’nın doğum günü partisini kendi mekanında gerçekleştirdi.

Bahar-Süleyman-Mustafa-Mina Daşatan

Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlköğretim Okulunda okuyan küçük Mina için hazırlanan Lol Bebek konseptli doğum gününde, çocuklar kadar anneler de eğlenirken, Ceba Play House hem ailelere, hem de çocuklara özgürce muhteşem bir gün geçirmelerini sağladı.

Annesi tarafından hazırlanan doğum günü pastasıyla 8 yaşına giren Mina Daşatan, arkadaşları, annesi Bahar, babası Süleyman ve kardeşi Mustafa ile birlikte önce mumları üfleyerek pastasını kesti. Mumların üflenmesinin ardından halat çekme yarışmasına başlayan miniklerin oyunlarına anneleri de katılınca, doğum günü adeta bir festivale döndü. Çocuklarla birlikte dans eden aileler dinlenmek için oturduklarında ise Ceba Play House’un sahibi Bahar Daşatan, tüm çocuklara bir sürpriz yaparak, hepsini tek tek yaptığı dev balonun içine koyarak çocuklara heyecanlı anlar yaşattı.

Bodrum’da geçtiğimiz aylarda hizmet vermeye başlayan ve tüm konsept partilere, çocuklara yönelik parti, doğum günleri ve toplu organizasyonlar için hem güvenlik açısından hem de çocukların arkadaşlarıyla birlikte özgürce keyifli bir gün geçirmesi açısından tercih edilen Ceba Play House’da Mina için düzenlenen davete yaklaşık 35 çocuk katılırken, aileler de çocuklarından uzak bir köşede, birbirleriyle sohbet etme imkanı buldular.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.