Küçük Şeyler’in “Anneler Günü”

Küçük Şeyler’in “Anneler Günü”

3675
0
PAYLAŞ

Bodrum Küçük Şeyler Anaokulu, Umurça Mahallesi’nde bulunan 800 metrekarelik bahçesinde 130 öğrenci ve annelerini bir araya getirdi. Anneler günü nedeniyle düzenlenen buluşma için okul bahçesinde süslemeler yapan Küçük Şeyler Anaokulu yöneticileri ve öğretmenler, bahçeyi bir yüzünde öğrencinin diğer yüzünde annelerinin ismi yazan, kalp şeklinde kestikleri kartonlara ve balonlarla donattılar. Yaklaşık 300 veli ve öğrencinin katılımıyla gerçekleşen Anneler Günü etkinliğinde minik öğrencilerin hazırladıkları danslar, annelere zaman zaman duygulu ve eğlenceli anlar yaşattı.

Okul yöneticisi ve tüm öğrencilerin dedesi Erhan Nasırlı, etkinlikle ilgili şunları söyledi; “Suflörsüz eğitim anlayışı şle yola çıkan Küçük Şeyler Anaokulu, ayakları üzerinde duran, farkındalığı yüksek, güçlü iletişim yetisine sahip çocuklar yetiştirmeyi ve bu yolda, çocukların en büyük destekleyicisi olan anneleri bir araya getirmenin mutluluğu ve sorumluluğu içerisindedir. Bu nedenle, özellikle anneler günü, babalar günü gibi tüm günlerde çocuklarının eğitim gördüğü okulda bir günlüğüne de olsa misafir ediyoruz. Öncelikle velinin okula olan güveni çok önemlidir. Bu güven veya güvensizlik, çocuklarımızın da eğitimini etkilemektedir. Bu nedenle biz her zaman şeffaflık politikasında ilerliyoruz. çocuklarının oturdukları sıralarda velilerimizi de ağırlıyoruz. Bu gün bu güveni yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.” dedi.

Sınıf, branş ve İngilizce öğretmenleri ile 26 öğretmen ve 36 personel ile “Yarınlara Sözümüz Var” anlayışında Prof. Dr. Üstün Dökmen önderliğinde kurulmuş olan ve ülke genelinde 51 okul ile hizmet veren Küçük Şeyler Anaokulu, bu öğretim yılında 3. mezunlarını verecek.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.