KÜÇÜK ZEYNO’YA SAHİLDE BÜYÜK SÜRPRİZ

KÜÇÜK ZEYNO’YA SAHİLDE BÜYÜK SÜRPRİZ

266
0
PAYLAŞ

Bodrum’da yaşayan kaptan Fikret Pekşen ve Öğretmenlik yapan eşi Naz Pekşen’in küçük kızları Zeynep Pekşen yeni yaşına sürprizlerle girdi.

Bodrum’lu Naz Pekşen ile kaptan eşi Fikret Pekşen, 8. yaşına giren kızları Zeynep için sürpriz bir doğumgünü partisi hazırladılar. Bitez Sahilinde bulunan Bodrum Sörfçüleri isimli sörf okulu önünde gerçekleşen kutlamaya yaklaşık 30 kişi katıldı.

Yaz tatili nedeniyle gününün büyük kısmını sörf okulunda eğitim alarak geçiren Zeynep Pekşen’in yeni yaşını kutlamak için okul eğitmenleri ve Zeynep’in arkadaşları ile kızlarından habersiz görüşen Naz Pekşen, geçtiğimiz gece için bir kutlama organize etti.

Kızları Sörf yapmak için eğitmenleriyle suda olduğu sırada okul önündeki kumsala sörf tahtasından masa kurarak üzerini kendi elleriyle hazırladığı ve Zeynep’in en sevdiği yiyeceklerle donatan Naz Pekşen ve Fikret Pekşen, okuldan ve sörf okulundan arkadaşlarını davet ettikleri partide aileleri de ağırladılar.

Sörf eğitiminden döndüğünde kendisi için hazırlanan yiyecekleri ve arkadaşlarını karşısında gören küçük Zeynep, ağaçlara asılı 8 rakamlı balonları görünce kendisine yapılan sürprizin farkına vardı. Bir süre arkadaşlarıyla gönlünce eğlenen Zeynep, daha sonra arkadaşlarıyla birlikte annesinin kendisi için hazırlayıp süslediği pastayı keserek yeni yaşına girmiş oldu. Tüm arkadaşlarının kendisine giyecek hediye aldıklarını bir tek anne ve babasının kendisine denizde üzerine yatacağı dev bir şişme oyuncak aldığını söyleyen Zeynep’in beklediği en büyük hediyenin ise Barbie Bebek olduğunu belirtti.

Bitez sahilinden geçenlerin alkışlarıyla kesilen pastanın ardından partiye katılan tüm çocuklar, havanın kararmasına aldırmadan denizde eğlendiler.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.