LE MIRAGE’DAN HEDİYE YAĞMURU

LE MIRAGE’DAN HEDİYE YAĞMURU

1143
0
PAYLAŞ
 

Feride Çağlar’ın, tecrübelerini eğitimlerle harmanlayarak, müşterilerine kalıcı çözümler sağlamak amacı ile kurduğu Isntutude Le Mirage, müşterileri için bir yeni yıl çekilişi düzenledi. Instutude Le Mirage bünyesinde yer alan ürün ve hizmetlerden yararlanarak, 500 TL ve üzeri her alışverişlerinde bir çekiliş hakkı kazanan müşterileri için çok çeşitli hediyeler hazırladığını belirten Feride Çağlar, “Bize güvenen, sağlık ve güzelliği için kendisini bizim deneyimli ellerimize teslim eden müşterilerimiz için böyle bir etkinlik düzenledik. Çekilişlerimizde çeşitli ürün ve hizmetlerden oluşan geniş yelpazede yaklaşık 250 kadar hediye paketi hazırladık. Bu ürünler içerisinde İmmu-Nat ve Zadevital organik ürünleri, makyaj ürünleri, saç bakım ve cilt bakım ürünlerinden oluşan kitler var. Bunun yanı sıra, Meggs Hotel’den bir çifte 2 gün konaklama ve 2 çifte 2 akşam yemeği, Elvina Hotel’den 2 çifte hafta sonu kahvaltısı, Instutude Le Mirage’ın en çok ilgi gören uygulamalarından LPG ve daha birçok sürpriz hediyemiz var. Müşterilerimiz alışverişlerinin hemen ardından gelip, çektikleri kura ile hediyesini hemen alıp gidiyorlar.” açıklamasında bulundu.

Bodrum’un sektördeki en yenilikçi, modern teknoloji cihazlar ve ürünlerle donatılmış güzellik merkezi olarak hizmet vermeye başlayan Instutude Le Mirage’ın, kısa sürede sağlığını ve güzelliğini önemseyen hanımların gözde güzellik merkezlerinden biri haline geldiğini de sözlerine ekleyen Feride Çağlar, bu sene ilk defa yaptıkları ve kısa sürede hazırlandıkları bu hediye çekilişi için Önümüzdeki sene büyü hediyenin bir otomobil olacağını da sözlerine ekledi.

Feride Çağlar’ın, tecrübelerini eğitimlerle harmanlayarak, müşterilerine kalıcı çözümler sağlamak amacı ile kurduğu Isntutude Le Mirage, klasik cilt bakımının yanı sıra, yaşlanma karşıtı bakım, antioksidan terapi, gözenek sıkılaştırıcı bakım, elastikiyet kaybını onarıcı bitki kök hücre bakımı, leke tedavi bakımı, sonuç odaklı roller bakım, kılcal damar çatlaması, alerjik hassas cilt bakımı, nem ve kırışıklık bakımı, koyu göz çevresi bakımı ile Bodrum’un en kapsamlı ve en yeni teknolojiyle donatılmış güzellik merkezi olarak Eczane Oasis’in yanında hizmet veriyor.

Müşterilerine sonuç odaklı hizmet verme hedefiyle yola çıktıklarını belirten Feride Çağlar, sonuç odaklı çözümler bekleyen, kendini özel hisseden ve özel hizmet almak isteyen herkesi, güler yüzlü, profesyonel bir ekip ve son teknoloji cihazlarla donatılmış, Instutude Le Mirage Güzellik Merkezi’ne beklediğini söylüyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.