MİNİK MANDALİNALAR KOŞTU, MARATON COŞTU

MİNİK MANDALİNALAR KOŞTU, MARATON COŞTU

381
0
PAYLAŞ
 

Geçtiğimiz haftasonu gerçekleştirilen Bodrum Yarı Maratonu, yediden yetmişe herkes tarafından ilgiyle ve heyecanla karşılandı. Uluslar arası sportif bir organizasyon olan ve 10 ülkeden 1558 sporcunun katıldığı maratonun ikinci gününde TED Bodrum Koleji desteği ile gerçekleştirilen “Minik Mandalinalar Koşusu”, üç günlük maratonun kuşkusuz en çok ilgi çeken etkinliği oldu.

4 ile 12 yaş arasındaki çocukların katılımıyla üç kategoride gerçekleşen TED Bodrum Koleji Minik Mandalinalar Koşusuna katılan yaklaşık 200 çocuk kazanmanın ve kaybetmenin olmadığı, katılımın ve spor yapmanın ödüllendirildiği bir organizasyonda yer almanın mutluluğunu yaşadı.

TED Bodrum Koleji Halk Oyunları Ekibi ve TED Bodrum Koleji Bandosunun gösterisiyle de renklenen spor maratonu festival havasında geçti.

TED Bodrum Koleji öğrencileri, spor, sanat ve uluslar arası kültürü aynı çatı altında bulunduran bu organizasyonda aktif olarak yer aldılar ve  akademik ortamlarda öğrendiklerini yaşamla ilişkilendirerek deneyimleme fırsatı buldular.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.