Mobilya dendiğinde “Doğrucan’a” gidilir

Mobilya dendiğinde “Doğrucan’a” gidilir

1514
0
PAYLAŞ

Ege ve Marmara’nın önde gelen mobilya firması Doğrucan Mobilya 14.şubesini Bodrum’da açtı. Doğrucan Mobilyanın Atatürk bulvarı no:74 Konacık Bodrum’da açılan 14.şubesine Bodrumlular akın etti. Özellikle yeni evlenecek olan ve mobilyalarını yenilemek isteyenler, kalitesiyle ünlü markanın ürünlerini açılışa özel uygun fiyat ve uygun ödeme imkânlarıyla sahip oldular.

Doğrucan Mobilya İzmir’de bulunan 6 mağazasının yanı sıra Aydın, Denizli, Uşak, Balıkesir, Manisa, Salihli, Edremit’in ardından 14.şubesini Bodrum’da açtı. Müşteri memnuniyetine önem veren, sektörde 2 yıl tam, 5 yıl bakım ve servis ile toplam 7 yıl garanti hizmeti ile fark yaratan, hız kesmeyen kampanyaları ile mobilya dendiğinde tüketicinin ilk tercihi olan Doğrucan Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Doğru;

“27 yılı geride bıraktık. İzmir merkezli olarak çıktığımız yolda Ege Bölgesi il ve ilçelerden gelen müşterilerimizin ilgisi bizi bu bölgelere yönlendirdi. 2017 yılı planlamamız dahilinde hedefimiz 4 mağaza idi 22 Temmuz Edremit mağazasının açılışının ardından bugün itibari ile Bodrum’da hizmetinizdeyiz. Yılsonuna kadar 2 mağaza daha şubelerimize katarak yılı 16 şube ile kapatıp 2018’de yeni şubeler ile bizi tercih edenlere daha yakın olmak istiyoruz. Zira www.dogrucan.com sitemizden yapmış olduğumuz satışlarda özellikle ilgimizi Ege Bölgesi dışında olan İller çekiyor. O bölgelere daha yakın olmak istiyoruz.” dedi.

Konacık’ta hizmete giren Doğrucan Mobilya mağazası, 4 katlı olup 1200 m² alanda her bütçeye uygun mobilya gruplarını teşhir edebiliyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip Doğrucan Mobilya’nın fırsat ürünleri ve kampanyaları www.dogrucan.com web sitesi ve sosyal medya hesaplarından da takip edilebilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.