NURÇE “O KADIN” İLE İDDİALI GELİYOR!

NURÇE “O KADIN” İLE İDDİALI GELİYOR!

9781
0
PAYLAŞ

 

Türkçe Alternatif Pop’un yeni ve iddialı ismi Nurçe, ilk teklisi “O Kadın” ile iddialı geliyor. Sosyal Medyada moda fenomeni kimliğiyle tanınan Nurçe, bu kez müzisyen kimliğiyle yeni gönülleri fethederken, takipçilerini de farklı bir akıma sürükleyecek.

“O Kadın” isimli ilk şarkısı 22 Ocak’ta CES Yapım etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayınlanacak olan Nurçe Erben, @nurceerben İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine ilk teklisinin müjdesini verdi.

Modacı kimliği ile Vogue, ELLE, Harper’s Bazaar, BBC, Daily Mail, CNN gibi uluslararası dergi ve basın organlarında yer alan Nurçe, Londra’da BAFTA töreninde de birçok uluslararası yıldızla kırmızı halıyı paylaştı.

Bir süredir ses eğitimi alan ve almaya da devam eden Nurçe, bu süre zarfında 20’ye yakın besteye imza attı. Müzisyen kimliğiyle de müzik piyasasında kendisinin de güçlü bir yorumcu ve besteci olarak yer aldığını kanıtlamak isteyen genç şarkıcının bestelerinde 90’lar tarzı nostaljik, derin ve duygusallık ön planda tutulmuş.

Eski zamanlarda geçen ve kavuşamayan aşıkların hikayesinin anlatıldığı “O Kadın” isimli şarkının aranjesi Mehmet Esemen, mix ve masteringi ise Ali Rıza Şahenk’e ait. Şarkının video klibi ise İdil Dizdar ve Said Dağdeviren imzası taşıyor.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.