“Ol.a.ki” YOLUNUZ DÜŞERSE BU SERGİYİ KAÇIRMAYIN

“Ol.a.ki” YOLUNUZ DÜŞERSE BU SERGİYİ KAÇIRMAYIN

11528
0
PAYLAŞ
 
Bodrum’da sanat yaşamına devam eden İris Pala, Ol.a.ki ismini verdiği resim ve heykel sergisi ile sanatseverlerin karşısına çıktı.  

Torba’da yaşayan ve Torba’da bulunan atölyesinde çalışmalarına devam eden İris Pala, Geçtiğimz gün 31 Resim 11 Heykelden oluşan 12 kişisel sergisi Ol.a.ki ile sanatseverlerin karşısına çıktı. Bu yıl faaliyetine başlayan ve son dönemlerde açılan sergilerle adını sıklıkla duyuran Atölye 76’da açılan sergiye Bodrum’da yaşayan sanatseverler katıldı.

İris Pala’nın geçmiş ve son dönem çalışmalarının yer aldığı 42 eserden oluan Ol.a.ki isimli Resim ve Heykel Sergisi 30 EKİM 2020 tarihine kadar Karpuz Cad No: 6-2 Ortakent adresinde bulunan Galeri 76’da ziyarete açık kalacak.


İRİS PALA KİMDİR

Ankara’da Kayıhan Keskinok ile Resim çalışmalarına başlayan İris Pala, Cezmi Orhan ile Kum Sanat’ta çalışmalarına devam etti. İstanbul’da Hüseyin Suna’nın atölyesinde heykel çalışmalarını da sanat yaşamına katan İris Pala, bugüne kadar bir çok farklı şehir ve galeride kişisel ve karma sergilere katıldı. 1990 yılından bu yana resim ve heykel alaında çalışmaları bulunan İris Pala, resim ve heykel çalışmalarına halen Bodrum’da, Atölye Sİ ismini verdiği kendi atölyesinde sürdürüyor.


 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.