ÖNCE COŞTURDU, SONRA KOŞTURDU

ÖNCE COŞTURDU, SONRA KOŞTURDU

1125
0
PAYLAŞ
Alper Erözer
 

“Son şarkısı “Alışırlar” ile Youtube’da kısa sürede trendler listesine giren ve sosyal medyada çok konuşulan genç yıldız Alper Erözer, OASİS Sahne’de Bodrum’u salladı…

Bodrum’un vazgeçilmez yaşam merkezi Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde, Türkiye’nin en genç starı Alper Erözer, Bodrum’da ilk kez hayranlarıyla buluştu. “Alışırlar” şarkısını da ilk kez seslendiren Alper Erözer’i izlemeye gelen yüzlerce hayranı, genç şarkıcıyı çığlıklarla karşıladı.

Bodrum’un vazgeçilmez yaşam merkezi Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi sahnesinde yüzlerce hayranıyla buluşan Türkiye’nin en genç starı Alper Erözer, yeni rap single şarkısını gelen istekler üzerine hayranları için defalarca seslendirdi.

Bodrum’da ilk kez sahne alan Alper Erözer, iki güzel dansçısı ile birlikte sahnede görsel bir şölen yaşattı. Şarkılarını gelen istekler üzerine tekrar tekrar seslendiren şarkıcı, doğumgünü de yine sahnede hayranlarıyla birlikte kutladı. Konser sonunda OASİS Yönetimi’nin kendisi için hazırladığı pastayı sahnede kesen Alper Erözer, pasta kesiminin ardından hayranlarının kendisi için aldığı hediyeleri sahnede kabul ederek, hediye getiren hayranlarıyla özçekim yaparak onları da mutlu etti.

Doğumgünü pastasını hayranlarına dağıttıran Erözer pasta ve hediye seremonisinin ardından son çıkan teklisi Alışırlar’ı son kez söyleyerek sahneden hayranlarıyla öz çekim yaparak konseri sonlandırdı. Konser Sonunda OASİS Yöentiminden Yücel Büyüklü ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Derya Koçbaşlı,  Alper Erözer ve babası Cenk Erözer’e bir teşekkür plaketi takdim etti.

Konser sonunda sahneyi yakın korumaları ve OASİS Güvenliği ile birlikte koşarak terk eden genç şarkıcı, avm içerisinde hayranları ile uzun süren bir koşturmaca yaşadı. Alışveriş merkezi içerisinde süren uzun koşturmanın ardından hayranları ile arasına etten duvar ören OASİS AVM güvenlikleri, genç şarkıcının aracına binerek uzaklaşmasını sağladı.

ALP ERÖZER KİMDİR?

Hakkında: Erken yaşta oyunculuk kariyerine başlayan Alper Erözer 2017 yılından bu yana çıkardığı çeşitli tekli çalışmalarını seslendirmeye devam ediyor. 5. Altın 61 Ödülleri’nde yılın parlayan sanatçısı, Kelebek Çocuklar Derneği 1.Kelebek Ödülü, yılın en iyi çıkış yapan şarkıcısı ödülü ve 2. Datça Altın Badem Ödülleri’nde yılın umut vadeden sanatçısı ödüllerinin sahibi olan Erözer hızlı adımlarla şöhret basamaklarını tırmanmaya devam ediyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.