ÖNCE EMNİYETTE, SONRA SAHNEDE

ÖNCE EMNİYETTE, SONRA SAHNEDE

363
0
PAYLAŞ
Ünlü şarkıcı Tuğba Yurt 14 Şubat Sevgililer Günü’nü Bodrum’da önce emniyette, ardından da Azka Otel sahnesinde karşıladı.
Turuncu renkteki süper mini elbisesiyle yürek hoplatan Tuğba Yurt, konser öncesinde Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek polis memurlarının sevgililer gününü kutlamayı ihmal etmedi.
Emniyet Müdürü Mustafa Cüneyt Yörükoğlu’nu makamında da ziyaret eden Tuğba Yurt, sıcak sohbeti söylediği türkülerle renklendirdi. Polis memur ve memureleriyle bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmeyen Yurt, buradan ayağının tozuyla Azka Otel sahnesine çıktı.
Yaklaşık iki saat süren performansı boyunca enerjisi ile herkese parmak ısırtan Yurt, yoğun istek üzerine programını iki kez uzatmak zorunda kaldı. Toplamda üç buçuk saat sahnede kalarak müzikseverleri mest eden genç sanatçı, ”Herhalde sevgililer günü sahne rekorunu biz kırdık. Bugün bu kadar uzun sahne yapan biri oldu mu çok merak ediyorum? Elli beş şarkı söyledik aşağı yukarı. Maşallah dersiniz artık.” sözleriyle de herkesi tebessüm ettirdi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.