OPERASYONSUZ GENÇ GÖRÜNMEK BODRUM’DA ARTIK MÜMKÜN

OPERASYONSUZ GENÇ GÖRÜNMEK BODRUM’DA ARTIK MÜMKÜN

16431
0
PAYLAŞ
 

Yüzümüzdeki kaslar zamanla gevşer, sıkılığını kaybeder. Bunu tersine çevirmek için akla ilk önce botoks, dolgu, estetik operasyonlar gelse de genç kalmanın acısız, yan etkisiz ve bütçe dostu bir yöntemi daha var: Yüz yogası.

 

Bir süredir dünyanın gündemine oturan, yakın zamanda da ülkemizde uygulayıcıları ile adını duyurmaya başlayan Yüz Yogasını,  The Danielle Collins Face Yoga Method Sertifikalı, Bodrum’un ilk ve tek Yüz Yogası Eğitmeni Lucy Nazım Sizler için anlatıyor;

“Yaşamınız ilerledikçe yüzdeki kaslarının gevşemesiyle beraber cildin alt yüzeyindeki kolajen ve yağ dokusu da azalır. Bu azalma ile cilt kaslarının sıkılığını yitirmesi kadınların en büyük problemlerinden biridir.  Bilhassa Menopoz sonrası tüm kadınları etkileyen bu durum, yüzdeki sarkmalar, çene, gıdı, göz kapakları gibi bölgelerde belirgin bir şekilde yer çekime teslim oluyor.

Çevremizde çok fazla kadının, sürekli bakım gerektiren yapay gençleştirme tedavileriyle Botoks, Dolgu, Cerrahi Yüz Germe ameliyatı gibi maliyetli ve doğal olmayan tedavilere yöneldiğini fark ettim. Değerli bedenlerimize, yüzümüze doğal olmayan ve sentetik müdahale gerektiren yöntemler herkese  uygun olmayabilir.

Doğal bir yüz gençleştirmenin tek yolu ise Yüz Yogası’dır. Nasıl vücut kaslarımızı spor yaparak güçlendiriyorsak Yüz Yogası’da temel olarak yüzdeki kasların güçlenerek daha diri ve genç görünmesini sağlayan bir kas çalışmasıdır.

İstikrarlı bir şekilde bu çalışmalardan sonra cildin daha dolgun hale geldiğini gerek ben gerek egsersizleri birlikte uyguladığımız katılımcılarımızla birlikte görüyoruz. Her seansta yaptırdığım uygulamalarla birlikte kırışıklıklar açılıyor ve bu sayede yüz daha canlı görünüm sağlıyor.

Ben Lusi, Bodrum’da yaşayan bir Kıbrıs Türküyüm, Yüz Yogası Eğitmeniyim.  53 yaşındayım, 45+ yaşlar üstü kadınlardaki yüzdeki yer çekim olayı beni de etkiledi, ve doğal bir yöntem aramaya başladım.

Online olarak İngiltere’de Danielle Collins Yüz Yogası Metodunu buldum ve egzersizleri yapmaya başladım, şaşırtıcı bir şekilde sonuçları kısa sürede görebildim.

Zamanla kaşlarımın arasının yumuşadığını, çenemin genel konturun sıkılaştığını ve boynumun belirgin şekilde daha pürüzsüz görünmeye başladığını fark ettim.

Bu başarı beni fazlasıyla motive etti.

40 yaş üzerindeki birçok kadının bundan faydalanacağı düşüncesiyle eğitim alıp bu bilgilerimi paylaşmak istedim.

Ayni zamanda sertifikalı Sağlıklı Beslenme Danışmanıyım.

Haydi Bodrum Kadınları şimdi sizin zamanınız, özel seans kayıtlarım başlamıştır.

Eğer yüzünüzdeki sarkmalara hayır demeye hazırsanız, bu yolculuğunuzda size eşlik edip cildinizin gün be gün gençleşmesini görerek, mutlu olmanızı sağlamak, bana sonsuz bir mutluluk verecektir.

Takip ve İrtibat bilgileri Instagram:  @holisticfaces

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.