OSMANLI TERSANESİ’NDE BODRUMART ÇIKARTMASI

OSMANLI TERSANESİ’NDE BODRUMART ÇIKARTMASI

702
1
PAYLAŞ

Bodrum Art sanatçıları, geçtiğimiz gün düzenledikleri “Yaza Güle Güle Sergisi’nde adeta gövde gösterisi yaptılar.

Bodrum’un en büyük sanat topluluğu olan ve Başkanlığını Cengiz Çeliker’in yaptığı BodrumArt Bodrum Sanat ve Kültür Derneği Sanatçıları eserleri ile, Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisinde karma bir sergi açtılar. Birbirinden değerli eserleri ile katıldıkları sergide sanatçılar, galeriyi adeta bir sanat şöleni havasına soktular.

Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’ın katılan tüm sanatçılara birer çiçek yolladığı sergi’de yer alan sanatçılar ise şu şekilde;

Ahmet HIDIR, Ayşe ÇALIŞKAN, Behiye AKSOY, Belgin ÖZKOÇ, Burhan ERSAN, Cemile ÇEVİK, Cengiz ÇELİKER, Dilek NİGAR KAYNAK, Eser CREDENCE BATBAY, Esin ÇOLPAN, Fatma NİŞANCI, Füsun GÖNDER, Filiz Halilağaoğlu, Gülfidan HİTİT BİÇER, Günseli YETKİN, Hülya ÇAVUŞ MJORANDA, Hüsniye GÖÇEBE, Mehmet TEPE, Melike BETİL, Mediha TEMER, Nazan SIDALI, Nermin GÖKTEPE, Nusret TOPUZOĞLU, Neriman Y.ALPAGUT, Nükhet OCAK BALKAN, Nurgül ULU, Özden ÜLKEN, Pınar KUSEYRİ, Pelin ATİLLA, Sevinç ÖZDOĞAN, Şebnem ÇAYIROĞLU, Ayse Semra DEMEKON, Saime ATAMAN, Ümit GÖNENÇ, Yaşar YILDIZ, Yeşim ÖZYURTÇU, Zuhal ÖNDER.

Bodrum Sanat ve Kültür Derneği Sanatçıları karma sergisi 3 Eylül tarihine kadar Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi’nde gezilebilir.

1 YORUM

  1. Tolga Bey, şahsen çok teşekkür ediyorum.Sergide en güzel resmimi siz çekmişsiniz. Günseli Bozoğlu Yetkin.

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.