Özel proje, uzman ellerde satışta

Özel proje, uzman ellerde satışta

1050
0
PAYLAŞ

Bodrum’un merkezinde dört mevsim huzurlu yaşamın adresi olmak için yola çıkan Mirage Marina Bodrum, emlak sektörünün konusunda uzman Markası Coldwell Banker ile el sıkıştı.

Side Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat A.Ş. sahibi Mustafa Asım Şat’ın projesi olan Mirage Marina Bodrum’da Coldwell Banker Artemis firmanın satış ve lansman konusunda çözüm ortağı oldu. Bodrum’un en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak hizmet veren Metin Sığırtmaç’ın sahibi olduğu Coldwell Banker Artemis ile yaptıkları anlaşma ile Bodrum’da projesini en güvenli ellere teslim ettiğini belirten Mustafa Asım Şat;

Mustafa Şat

“Bodrum’un en gözde yerinde, Bodrum’a 12 ay uyum sağlayabileceğiniz bir projenin sonuna gelmek üzereyiz. Gerek inşaat kalitesi, gerek projenin genelinde sağlamaya çalıştığımız 12 ay yaşayan bir yuva düşüncesi ile ortaya çıkan iş harikulade. O nedenle bu projeyi tanımadığımız, bilmediğimiz ellere teslim etmek yerine,  110 yıllık uluslararası deneyimi, sektöre yön veren yenilikçi çalışmaları, Bodrum’da bu markayı, kurum kültürü ve kurumsal duruşu ile daha da yücelten Metin Sığırtmaç ile el sıkıştık. Her ikimizin de yaptığı işler, sektörel deneyimlerimiz ve satışa yaklaşımımız aynı yönde olunca, projemizde satış konusunda işbirliği gerçekleştirebileceğimiz çözüm ortağı olarak Coldwell Banker Artemis ile çalışma kararı aldık. Bu durumdan da büyük memnuniyet duyuyoruz.” Dedi.

 

Bodrum Marina’ya 10 dakika, Bardakçı Koyu’na 5 dakika yürüme mesafesinde olan Mirage Marina Bodrum Projesi için bir araya geldikleri ilk günden bu kalitede bir ürünün kendileri tarafından satılması gerektiğini düşündüğünü belirten Metin Sığırtmaç da, Proje’nin Bodrum’a değer katan, ister yaşamak, ister yatırım için alan herkesi mutlu edebilecek bir vizyon ile hayata geçirildiğini belirtti.

Bu nedenle Coldwell Banker Artemis’in uzmanlığı ile projenin çok yönlü değerlerinin bir araya gelerek, projenin hızla satışa çevrileceğini düşündüğünü belirten Coldwell Banker Artemis Gayrimenkul Danışmanlığının sahibi Metin Sığırtmaç;

Metin Sığırtmaç

“Biz de markamızın her ofisinde olduğu gibi Coldwell Banker etik kurallarına uyarak, müşterilerimize uluslararası düzeyde hizmet veren, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlayarak faaliyetlerini sürdürmeye ve büyümeye devam eden bir kuruluşuz. Hedefimiz her zaman Bodrum Yarımadasında gayrimenkul danışmanlarının donanımlı olmasını sağlayarak, alıcı ve satıcıların en uygun portföyü en doğru fiyata alıp satmalarına aracılık ederek, mutlu müşteriler yaratmaktır.

 

Bu nedenle 2018 Mayıs ayında teslim edilecek olan, Side Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat A.Ş tarafından Bodrum’un en özel bölgesinde yer alan Mirage Marina Bodrum Projesi’nin satış ve lansmanını gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Bodrum’un her yıl geometrik olarak nüfusunun arttığını göz önünde bulunursanız, hala lansman fiyatları ile satışına başladığımız Mirage Marina projesini, aynı zamanda iyi bir yatırım aracı olarak görmekteyiz. Bu nedenle önümüzdeki yıllarda gayrimenkul fiyat artışının devam edeceğini göz önüne alırsak, yatırımcıların hem lansman fiyatlarından %10 hem de her yıl yaklaşık %17 gibi doğal fiyat artışından kar edeceğini söyleyebilirim.

Projenin bodrumun kalbinde olması, hem lokasyon değeri hem de talepten dolayı denetleneceğini öngörüyorum.” diyerek, projenin yatırım açısından karlılığını dile getirdi.

PROJE HAKKINDA;

Side Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat A.Ş. sahibi Mustafa Asım Şat’ın projesi olan Mirage Marina Bodrum, Mimar Bülent Köksüz tarafından tasarlanmıştır. Tasarlanan proje Bodrum’un geleneksel mimarisini çağdaş tasarım anlayışı ile buluştururken Bodrum’un geleceğinde bir yapı taşı olarak yer edinmeyi amaçlamaktadır. Tasarımında çağdaşlığı yakalarken Bodrum mimarisi ile bir bütünlük içinde olan Mirage Marina Bodrum, eşsiz deniz manzarası ve merkeze yürüme mesafesindeki konumuyla Bodrum’da bir ilk olarak göze çarpmaktadır.

Bardakçı Koyu’nda bulunan Mirage Marina Bodrum, 4.510 m2 arazi üzerinde, her biri deniz manzaralı 20 flat daireden ve 20 bahçe dubleksinden oluşmaktadır. Yüksek kalitede işçilik ve malzeme ile inşa edilen daireler ve dubleksler, 12 ay konforla yaşanacak şekilde yalıtım, ısıtma ve soğutma sistemleri ile donatılmıştır. Yenilikçi bir tarzla oluşturulan evler 24 saat çalışan  güvenlik personeli ve kameraları ile korunmaktadır. Akıllı ev sistemleri ve hizmet personelleri ile de ev içi ve dışında pratik bir yaşam sunulmaktadır.

İçinde yaşayanlar için tüm konfor detaylarının düşünüldüğü evlerde banyo ve mutfakların iç dekorasyonunda 1. sınıf özel tasarım ürünler, seramik ve doğal taşlar kullanmıştır. Tavan tipi merkezi VRV klimalar ile yazın serin, kışın sıcak olan evler yılın her günü yaşanabilir hale getirilmiştir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.