PERFORMANSI %1 ARTIRAN TEKNOLOJİ: RUSH!

PERFORMANSI %1 ARTIRAN TEKNOLOJİ: RUSH!

152
0
PAYLAŞ

Rahat ve konforlu ürünleriyle fark yaratan Under Armour, performansı %1 artıran “RUSH Koleksiyonu” ile teknolojiyi bir adım ileri taşıyor.

 

Tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour’ın yeni koleksiyonu RUSH, mineral içeren kumaşı sayesinde performansı %1 artırıyor. RUSH ürünleri termo reaktif minerallerin yardımıyla sporcunun yaydığı kızılötesi enerjiyi vücuda geri kazandırıyor. Atletlerin katıldığı yapılan araştırmalar, termo reaktif mineral özelliği bulunan RUSH kumaşının sporcunun performansını %1 artırdığını ortaya koyuyor.

Yeni nesil antrenman giysisi olarak spor tutkunlarına farklı bir deneyim sunan RUSH Koleksiyonu; spor esnasında, koşu parkurunda veya şampiyonluk yarışının en kritik anında ihtiyaç duyulan gücü toparlamaya yardımcı oluyor. Vücudun yaydığı enerjiyi emen mineralli kumaş, kaybedilen enerjiyi dokulara ve kaslara geri yansıtarak kuvveti artıyor. Yenilikçi kumaş yapısının yanı sıra RUSH ürünlerinde bulunan stratejik havalandırma panelleri kuru kalmayı koruyor ve üstün konfor sağlıyor.

Antrenman esnasında kaslardaki dolaşımı artırarak daha iyi bir performans sergilemeye destek olan RUSH Koleksiyonu; tayt, tişört, eşofman üstü ve bra gibi birçok spor ürününü bir araya getiriyor.Under Armour mağazalarında ve online’da yerini alan RUSH ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi için http://www.underarmour.com.tr’yi ziyaret edebilir, Instagram @underamourturkey hesabını ve Facebook sayfası Under Armour Turkey’i takip edebilirsiniz.

Under Armour Hakkında

Under Armour, 1996 yılında kurulan, dünyada öncü spor giyim, performans ve aksesuar markasıdır. Tüm sporculara yönelik performans artıran ürünler geliştiren marka, inovatif bir anlayışla ürettiği geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yurt dışı pazarlarda hızlı büyümesini sürdüren Under Armour, Türkiye’de Doğuş Perakende Grubu çatısı altında faaliyet göstermektedir. Toplam 24 mağazası ile hizmet veren Under Armour, online satış üzerinden de spor tutkunlarıyla buluşuyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.