PRENSES BODRUM’DA YAKALANDI, “HAYRAN KALDIM” DEDİ

PRENSES BODRUM’DA YAKALANDI, “HAYRAN KALDIM” DEDİ

538
0
PAYLAŞ
 

Norveç Kralı Harald ile Kraliçe Sonya’nın kızı Prenses Martha Louise, evlilik hazırlığı içinde olduğu Shaman Durek ile geçtiğimiz gün Bodrum’a geldi.

Tatil için Bodrum’u seçen ünlüler kervanına bu kez de Norveç Kralı Harald ile Kraliçe Sonya’nın kızları, Prenses Martha Louise de katıldı. Prenses Martha Louise, Los Angeles kökenli bir ruhani rehber ve üstün yetenekli bir şifacı olarak ünlenen, “Uyanış” isimli kitabın yazarı olan sevgilisi Shaman Durek ile birlikte Bodrum’da tatil yapmaya başladı.

Martha Louise,

Günü, kiraladıkları evlerinde dinlenerek geçiren Prenses ve sevgilisi, akşam saatlerinde kaldıkları otelden çıkarken İHA Muhabiri Eren Ayhan’ın objektifine yansıdı. Sakin ve sevecen tavırlarıyla dikkat çene prenses, fotoğraflarının çekilmesine aldırış etmezken, Bodrum’un havasına ve manzarasına hayran kaldığını da belirtti.

Rebis Bodrum Luxury Collection’da kiraladıkları havuzlu bir villada tatillerini geçiren  Prenses Martha Louise ve Shaman Durek, Norveç Türkiye Elçisi Benan Saraç’ın kendileri için düzenlediği ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın da davetli olduğu özel bir davete de katılacağı gelen bilgiler arasında.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.