PRENSES BODRUM’UN ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİ

PRENSES BODRUM’UN ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİ

778
0
PAYLAŞ
 

Norveç Kralı Harald ile Kraliçe Sonya’nın kızı Prenses Martha Louise, evlilik hazırlığı içinde olduğu Shaman Durek, nişanlısının kardeşi kardeşi Angelina Verrett, nişanlısının kuzeni ve menajeri, Alexandria Alana ve yakın arkadaşları Naada Guerra ile Bodrum’un altını üstüne getirdi.

Kaldıkları 4 günlük süre içerisinde Bodrum’un her köşesini gezen, Prenses Martha Louise ve yanındakiler, ilk gün Leleg Yolunu yürüyerek Pedasa’ya ve oradan da bir zamanlar olduğu söyenen ancak şimdilerde sadece bir kaç kalıntıdan ibaret olan Athena Tapınağı’na yürüdüler.

Yürüyüşün ardından Değirmen Burnu’nda bulunan Rebis Bodrum Luxury Collection’a dönen Prenses Martha Louise ve Şaman Durek, yakın dostları Benan Saraç’ın otelde kendisine verilen yemeğe katıldılar. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın şeref konuğu olduğu davete, İbrahim Atalay, Kadri Emrağ, Begüm Karaman, Nurcan Erçin gibi ünlü isimler de katıldılar.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın ve Nişanlısı Esra Batıbay’ın My Mila isimli tekneyle geldiği ve toplam 15 kişilik bir davetli gurubunun katıldığı yemek öncesinde Ahmet Aras, Martha Louise’e çiçek buketi ve beraberinde Bodrum mandalinasından üretilen çeşitli ürünleri hediye etti. Daha sonra Bodrum’u anlatan bir kitap ile beraberinde Atatürk Fotoğrafı ve Bodrum’u hatırlatan cam tabloyu da prenses ve nişanlısına takdim eden Ahmet Aras, böyle önemli misafirleri ağırlamaktan gurur duyduklarını belirterek “Bodrum tarihi ve kültürüyle doğal güzellikleriyle çok önemli bir coğrafyadır. Türkiye’nin en değerli hazinesi diyebilecek kadar önemli bir yerdir Bodrum. Bodrum’u Tüm dünya tanıyor. Biz Bodrum’u daha da güzelleştire biliriz. Dünya’nın en önemli ülkelerinden Norveç’in prensesi de Bodrum’u tercih ediyor tatil için. Bunun gibi birçok ünlü isim Bodrum’da, bu bizim için çok önemli. Türkiye’nin turizmi Bodrum’un kapısından geçiyor. Prenses ile birlikte güzel bir akşam geçireceğiz ve Bodrum’un tüm güzelliklerini teker teker kendisine anlatacağız. Bu da bize Avrupa’nın kapısını açabilecek diyebilirim” dedi.

Mustafa Kemal Atatürk’ün resmini görünce eğilerek resmi alan Shaman Durek ise, Atatürk’ü ve ülkesi için yaptıklarını bildiğini, çok güçlü, saygın bir lider olduğunu kendisinin de bir Atatürk hayranı olduğunu belirtti.

Daveti gerçekleştiren Benan Saraç ise dünyaca ünlü bir prensesi ve Shaman Durek’i ağırladıklarını ifade ederek “Norveç prensesi Martha Louise ve dünyaca tanınan Shaman Durek’i ağırlıyoruz. Bodrum’a tatil için geldiler. Bodrum’u çok sevdiler, Shaman Durek zaten bir Bodrum hayranıdır ve prenses Martha Louise’e Bodrum’u tanıtmak istedi. Türkiye’yi, Bodrum’u tercih ettikleri için çok mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Tatillerinin 2. gününde ise Prenses Türkiye’yi Hollywood’da başaruyla temsil eden prodüktör arkadaşı Tuba Güvelioğlu ile buluştu. Güvelioğluyla Türk Kahvesi içen ve falına baktıran Prenses, duygularını kendi instagram sayfasından şu şekilde ifade etti; “When in Turkey… Thank you @tguveli for your beautiful friendship and doing a reading of the coffee grains for me. So exciting to hear what you had to say. Excited for the path forward. (Türkiye’de, Güzel dostluğun için teşekkür ederim. Ve benim için kahve telvesini okudun. Söylediklerini duymak çok önümüzdeki günler için de heyecan verici.)”

Arkadaş ziyaretinin ardından Marina’da bulunan Neyzar’ın Yeri olarak da bilinen Marina Bistro Ocakbaşına giden Prenses, Durek ve misafirleri, kebap ve mezelerle Türk lezzetlerini tanıdılar. Prenses ve Durek’in ocakbaşında mangal arkasına geçerek ustalar ve Neyzar Özbek ile geceyi noktaladılar.

Tatilinin 3. gününde kiraladıkları bir motor yat ile Bodrum Koylarını gezip, gönlünce denize giren Prenses, akşam yemeği için ise Gümüşlüğü tercih etti. Gümüşlükte gün batımını izleyen Prensesn Martha Louise ve Shaman Durek, daha sonra Angelina Verrett, Alexandria Alana ve Naada Guerra ilr Gümüşlük’ün en lüks restoranında da balık yiyerek günlerini tamamladılar.

Bodrum’a gelişlerinin 4. günlerinde Prenses Martha Louise ülkesi Norveç’e dönmek için Bodrum’dan ayrılırken, Shaman Durek ve beraberindekilerin Rebis Bodrum Luxury Collection Hotelde tatillerine devam ettikleri öğrenildi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.