Sağlık, Güzellik ve Estetik Bir arada…

Sağlık, Güzellik ve Estetik Bir arada…

6988
0
PAYLAŞ
 

Uzun yıllardır Gündoğan’da hizmet veren Bodrum Beauty Center’ın ikinci şubesi önceki gün Cumhuriyet Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde geniş davetli topluluğunun katılımıyla açıldı.

Saç ekimi başta olmak botoks, dolgu, Mezo terapi, tıbbi zayıflama ve daha birçok hizmeti müşterilerine sunan Bodrum Beauty Center’da medikal estetik uzmanı Dr. İbrahim Onurlu, güzellik uzmanı Pınar Yıldırım, güzellik ve kalıcı makyaj uzmanı Hatice Uyar ve hemşire Mukaddes Köken Orhan görev yapıyor. Merkezde ayrıca Nursel İsen eğitmenliğinde reformer ve grup dersleri ile Dr. İbrahim Onurlu gözetiminde medikal pilates dersleri de veriliyor.

Bodrum Beauty Center’ın ilk şubesini kendisi gibi medikal estetik uzmanı olan eşiyle beraber 12 yıl önce açtıklarını ifade eden güzellik merkezinin sahibi Dr. İbrahim Onurlu “ikinci bir merkezi burada açmaya karar verdik. Artık bundan sonra buradayız. hem bizim hem de Bodrum için hayırlı olur. Ben saç ekimini uzun yıllardan beri yapıyorum. Daha sonra botoks, dolgu, PRP, mezoterapi, kalıcı makyaj, tıbbi zayıflama, Plexr, İpleyüz germe, hem lazer epilasyon, hem de iğneli epilasyon gibi güzellik anlamında sunulabilecek bütün olanaklar bizim bünyemizde mevcut. Aynı zamanda, Türkiye’de sadece 4 tane bulunan Maestro cihazımız ile soğuk lipoliz yaparak, ameliyatsız bölgesel incelme hizmeti verebiliyoruz. Yine bünyemizde bulunan G5 Masaj cihazımız, kadınların en büyük sorunlarından olan selüliti de tarihe karıştırıyor.” dedi.

Yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde kadınlara cilt bakımı konusunda tavsiyelerde bulunan Dr. İbrahim Onurlu; “Yaz döneminde en çok önerdiğimiz ve zorunlu olduğunu düşündüğümüz birşey var; o da cildimizi zararlı güneş ışınlarından korumak. Bunun için mutlaka sabah evden çıkmadan, nasıl elimizi yüzümüzü yıkıyorsak, güneş koruyucumuzu sürerek çıkmalıyız. Bunu kendine özen gösteren, cilfini ve sağlığını düşünen kadın veya erkek ayırmadan, herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Uzun süre güneşlenmek bizim için maalesef fayda yerine zarar getiriyor, cildimizi yoruyor ve zararlı ışınlara maruz kalmış oluyoruz. Bunlardan mümkün olduğunca kendimizi korumamız gerekiyor. Ayrıca bununla birlikte bol sıvı tüketmemiz lazım. Biz Türk Milleti olarak sıvı tüketimini çok fazla önemsemiyoruz. Buna çok ciddi önem vermemiz lazım. Cildin nemlenmesini sağlayan en önemli bizim yapabileceğimiz önlemlerden bir tanesi” dedi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.