SATIOĞLU İŞ MERKEZİ RESMEN AÇILDI

SATIOĞLU İŞ MERKEZİ RESMEN AÇILDI

1256
0
PAYLAŞ
 

Bodrum’da farklı bir konsept ile hayata geçirilen “Satıoğlu İş Merkezi” protokol, iş merkezinde işletme açanlar ve davetlilerden oluşan kalabalık bir katılımcı ile açıldı.

Satıoğlu İş Merkezi Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Başkanı Mahmut Kocadon, BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan, Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Orhan Dinç, Bodrum Otel İşletmecileri Derneği (BODER) Başkanı Halil Özyurt, Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri Uğur İlhami Özden ve İlknur Ülküm Seferoğlu ile çok sayıda turizmci ve davetlinin katılımı ile açıldı.

Konacık’ın Kanuni Sultan Süleyman caddesinde yer alan Satıoğlu İş Merkezi’inde buulunan işyerlerinin tamamı çalışmalarına başlamış durumda. BODTO Yönetim Kurulu Üyesi Arif Ceylan Satı, Nagihan Satı ve Habibe Satı’nın sahibi olduğu Satıoğlu İş Merkezi 2 bin 500 metrekare alan içinde 5 Blokta, her biri 60 metrekarelik, 14 bağımsız iş yerinden oluşuyor. Diş Hekimi Cenk Uyar, Prof. Dr. Haluk Alagöl, Prof. Dr. Selma Tükel’in de muayenehanelerinin bulunduğu çarşı aynı zamanda, Bahar Daşatan’ın sahibi olduğu ve çocuklar için özel etkinlikler düzenlenen Ceba Play House and Garden, Avukat Betül Koca, Le Paristanbul Cafe, Pozitifiziyo Rachel Howard, EF Dil Okulları, Evia Gayrimenkul, Ekodia İndirim Süper Marketi, PeyEnerji, gibi işletmeler bulunuyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.