SAVRA BODRUM’DA DEĞİŞİME HAZIR MISINIZ?

SAVRA BODRUM’DA DEĞİŞİME HAZIR MISINIZ?

12184
0
PAYLAŞ
   

Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön planda tutan Savra Bodrum, 2020 yılına yenilenen yüzü ve farklı bir kimliği ile giriyor.

 Açıldığından bu yana farklı damak zevklerine hitap etmeyi misyon edinen Savra Bodrum, mutfak ve konsept danışmanı Chef Bülent Akkızoğlu ile anlaşarak, yeniliklere yelken açtı.

Bülent Akkızoğlu

Roma ve Lyon’da eğitimini tamamlayarak, Michelin yıldızlırestaurantlarda hizmet veren ve en önemli deneyimlerini buralarada kazanarak, İtalyan ve Fransız mutfağında uzmanlıklarını alan Chef Bülent Akkızoglu, en özel lezzetlerini Savra Bodrum müdavimleri ile paylaşacak.

Ankara ve Istanbul’un da en iyi restoranlarında “Chef “olarak görev yapan, son yıllarda endüstriyel mutfaktan giderek uzaklaşarak, doğal, özlenen gerçek tatlardan oluşan ve öyküsü olan menüler oluşturan ünlü şef, Savra Bodrum’da da kendine özgü menüleri ile fark yaratmaya hazırlanıyor. Bodrum yöresine özgü lezzetlere, edindiği mutfak deneyimleri ve tekniklerini ekleyip, anne mutfağının özlenen tatlarıyla harmanlayarak, keyif veren lezzetler yaratan Bülent Akkızoğlu, hazırladığı özel menüsü ile Savra Bodrum’da sizleri bekliyor.  

Yeni yıla dinamik, eğlenceli, lezzetli ve coşkulu girmek Savra Bodrum, Savra tutkunları ile 2019 yılının son günlerini kendine özgü bir şekilde uğurluyor. 27 Aralık Cuma akşamı yenilikleri ile kapılarını açacak olan Savra’da Aşkın Arsunan ile “Let’s Dance and Party Orkestrası, 28 Aralık Cumartesi, Aşkın ARSUNAN ve Orkestrası JAZZ & FUN’nın müthiş performansı eşliğinde “a la carte” menüsü ile lezzetli bir gece sunuyor.

29 Aralık Pazar sabahı ise özlenen “SAVRA Brunch” misafirleri ile buluşuyor. Eğlenceye doyamayanlar için akşamına Yasemin & Çetin ve Yalçın ATEŞ canlı performansı ile devam ediyor.

31 Aralık akşamı, SAVRA BODRUM 2019’u Chef  Bülent AKKIZOĞLU’nun özenle hazırladığı gastronomik menünün doyumsuz lezzeti ve Aşkın ARSUNAN   Let’s Dance Party Orkestrası‘nın eşsiz performansı ile  yolcu edip yeni yılı ve yaşanacak tüm güzellikleri dostları ile karşılıyor olacak. Tüm bu eğlenceli günler yeni yılın ilk gününde sevilen “SAVRA Brunch” ile tamamlanacak.

2020 yi böyle coşkulu karşılayacak olan SAVRA BODRUM, şimdiden yıl boyunca sunacağı yenilikler, etkinler ve keyifli günlerin müjdesini veriyor. Sizleri SAVRA BODRUMda bambaşka bir yıl bekliyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.