SEKİZİNCİ ŞUBE BODRUM’A, YIL SONU HEDEFİ 15 ŞUBE!

SEKİZİNCİ ŞUBE BODRUM’A, YIL SONU HEDEFİ 15 ŞUBE!

5343
0
PAYLAŞ
 

Ünlülerin estetisyeni olarak bilinen Güldeniz Odabaş pandemi sürecinde yatırımlarına devam ediyor.  Bu süreçte en iyi önlemleri alarak, faaliyetlerine ara vermeden ve personel sayısında artışa giderek, istihdam sağlarken aynı zamanda, kadınlara sağladığı hizmetleri de yurt genelinde arttırmaya devam ediyor.

Güldeniz Odabaş; Akdeniz ve Ege Bölgelerinde faaliyet gösteren 8. güzellik merkezini geçtiğimiz günlerde Bodrum’da faaliyete açarak, hedeflerinin kısa süre içerisinde şube sayısını 15’e çıkarmak olduğunu belirtti.

“Geçmişin istenmeyen anılarının bıraktığı izlerden kurtulmak isteyenlere, destek oluyoruz.”

Güldeniz Odabaş, “Yaşam statik bir olgu değil. Karşımıza çıkan her durum bizi farklı şekillerde etkiliyor ve bu etki fiziksel yapımızda da değişimlere neden olarak bizde bir iz bırakıyor. Aynaya baktığımız zaman gördüğümüz kişi tüm yaşanmışlıkların bıraktığı izleri taşıyan bir ‘ben’ değil mi? Biz bu noktada geçmişte tecrübe edilen ve istenmeyen anıların izlerini ortadan kaldırmak için destek verme amacıyla sağlıyoruz hizmetlerimizi. Aslında bir nevi terapi desteği işlevi görüyoruz.” dedi.


Güldeniz Odabaş Kimdir?

Muğla’nın Fethiye ilçesinde doğan Güldeniz Odabaş 2 kız çocuğu annesi. 9 yıldır profesyonel olarak estetisyenlik yapan Güldeniz Odabaş, mesleğinin ilk yıllarını işini en iyi şekilde öğrenmeye adadı. Şimdilerde ise işini en iyi şekilde öğreterek bir sonraki nesle aktarmaya çalışıyor. İlk şubesini Fethiye’de faaliyete açan Güldeniz Odabaş, çevre beldelerden gelen yoğun talep üzerine şube sayısını artırarak hizmet vermeye devam ediyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.