SERAMİK BÖLÜMÜ HOCALARI BÜYÜLEDİ!

SERAMİK BÖLÜMÜ HOCALARI BÜYÜLEDİ!

711
0
PAYLAŞ
 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi seramik bölümü öğretmenleri, geçtiğimiz gün açtıkları bir sergiyle sanatseverleri büyülediler.

Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim veren dekan yardımcısı ve seramik bölüm başkanı Prof. Burcu Öztürk Karabey, Öğretim Görevlileri Yrd. Doç. Betül Karakaya ve Dr. Ayşe Canbolat, düzenledikleri bir sergi ile adeta gövde gösterisi yaptılar. Yakaköy, Erdinç Bakla Sanat Galerisi’nde gerçekleşen serginin açılışına katılan onlarca sanatsever, eğitimcilerin eserlerini hayranlıkla incelediler.

Burcu Öztürk Karabey’in “Denizden” isimli 8 seramik çalışması, Betül Karakaya’nın özgün çalışmalarından oluşan 13 çalışması ve Ayşe Canbolat’ın yumurta viyollerinden yola çıkarak hayata getirdiği Kırıl-Ma isimli 4 çalışmasından oluşan toplam 25 eser, Erdinç Bakla Sanat Galerisi’nde sanat severlerin beğenisine sunuldu.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Erol Turgut ve eğitimci arkadaşlarının da katıldığı seramik sergisi, 19 Eylül Tarihine kadar açık kalacak.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.