Sezonu Açtılar…

Sezonu Açtılar…

4260
0
PAYLAŞ

Dünyanın en lüks otel gruplarından Jumeirah Bodrum Palace, geçtiğimiz gün düzenledikleri bir mini davet ile yaz sezonunu açtı. Seyahat acentelerinin temsilcilerinin katıldığı bir kokteylle sezon öncesi bir yaza merhaba toplantısı düzenleyen Jumeirah, yeni dönemde yenilenen kadrosuyla yurt içi ve yurt dışından üst düzey gelir grubu turistlere hizmet verecek. Otelin İtalyan Restoranı’nda düzenlenen açılış kokteyline seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Şef Deniz Katrancı’nın hazırladığı ikramlarla renklenen açılışta bir konuşma yapan Jumeirah Bodrum Palace Genel Müdürü Zeynep İncekara, otelin 1 Mayıs’ta ilk misafirlerini ağırlamaya başlayacağını açıkladı. İncekara, “Misafirlerimizin mutlu ve rahat edeceği bir ortam yaratmak istiyoruz. Otelimiz 31 Ekim tarihine kadar açık kalacak” diye konuştu.

Otelin rezervasyon almaya başladığını belirten İncekara, son dönemde rezervasyonların ‘son dakika’ yapılması nedeniyle doluluk oranı konusunda henüz rakamların netleşmediğini söyledi. Jumeirah’ın kültürel anlamda yerele sadık kalan bir tesis olduğunu belirterek, “Bizim diğer otellerden en büyük farkımız bu” dedi.

Dubai Holding’in bir parçası olan lüks otel markası Jumeriah Group amiral gemisi Burj Al Arab olmak üzere birinci sınır otel ve tatil yerleri işletmecisi; Avrupa’da Londra, Frankfurt, Mayorka, Roma, İstanbul ve en son Bodrum’da otelleri olan gurubun asıl faaliyet alanı ise Körfez ülkeleri ve Asya-Pasifik bölgesi.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.