ŞİİR DOLU BİR GECEYE DAVET

ŞİİR DOLU BİR GECEYE DAVET

836
0
PAYLAŞ

Okuduğu bir şiiri sosyal medyada paylaşılan ve bir haftada 20 milyon izleyiciye ulaşınca kendini bir anda sosyal medya fenomeni olarak bulan Doğuş Sinan Coşkun, en egüzel şiirlerini seslendirmek için Bodrum’a geliyor. Yüksek izleme rekorları kıran videosuyla sesini bir anda tüm ülke geneline duyuran, çıktığı mekanlarda rakı ve şiir geceleri düzenleyen Doğuş Sinan Coşkun, Bodrum’da ilk olarak Milada meyhanesinde şiirlerini seslendirecek. 18 Nisan Çarşamba akşamı düzenlenecek gece ile ilgili olarak Milada Meyhanesi’nin sahibi Canan Serter şunları söyledi.

“Bitez’in en sakin, en huzurlu ve en keyifli mekanlarından birini yarattığımız ilk günden bu yana, bizim için farklı olmak hep ön plandaydı. Burası sadece iş yerimiz değil, aynı zamanda evimiz. Dolayısıyla kalıcı olmak için yola çıktık. Mekanımızda sunduğumuz lezzet, hizmet ve keyfe 18 nisan gecesi şiir de eklemeyi düşündük. Bubüne kadar bodrum’da sahne almamış olan Doğuş Sinan Coşkun ile iletişime geçtik ve bizi kırmadı. Biz de o geceye özel iki kişilik bir fiks menü hazırladık. 5 çeşit meze, salata, iki ara sıcak, ana yemek meyve tabağı ve içecekten oluşan menümüze sınırsız şiir ve keyifli bir gece ekledik. En iyi hizmeti verebilmek için de kişi masa sayısını kısıtlı tuttuk. Bu nedenle öncesinde rezervasyon alıyoruz. Şiir seven, keyifli bir gece geçirmek isteyen herkesi 18 Nisan’da Milada’ya bekliyoruz.”

Doğuş Sinan Coşkun Kimdir?

2006 yılında Giresun Üniversitesi Radyo Sinema bölümünden mezun olan Doğuş Sinan Coşkun yaklaşık 10 senedir Atv – Kanal D – Show TV – Star TV ve Fox TV’ de birbirinden farklı projelerde sunuculuk, muhabirlik ve istihbarat şefliği görevini üstlenmiştir. Şair anne – baba ile büyümüş ve şiirleri her daim sevmiş bir insan olarak yaşamını sürdürürken kederli bir akşamda okuduğu şiir sosyal medyada paylaşılınca, video 1 haftada 20 milyon kişi tarafından izlenmiş ve kendini tam da virüs gibi videoların yayıldığı bir platformun merkezinde buluvermiştir. Gürkannnnn diye okumaya başladığı şiirlerin hikayesi de böyle başlamıştır.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.