SOSYETENİN NİKKİ’Sİ ÇOCUKLARIN GÖZDESİ

SOSYETENİN NİKKİ’Sİ ÇOCUKLARIN GÖZDESİ

215
0
PAYLAŞ

Yazın en renkli atölyelerini içeren Gymy Kids Yaz Okulu, 3 Haziran – 30 Ağustos tarihleri arasında Nikki Beach Resort & Spa Bodrum ’da

“Hayatı kutlama” mottosuyla, eğlence ve keyfi yüksek enerji felsefesiyle üst düzey standartlarda, lüksle sunan Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’da aileleri tatilin keyfini çıkarırken minik misafirler sanata, spora, eğlenceye doyacak. 2-9 yaş arası çocuklar haftanın her günü 09:00-17:00 saatleri arasında Gymy Kids Club’da yazın en renkli atölyelerinde buluşuyor.

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum Gymy Kids yaz okulunda, miniklerin bedensel ve zihinsel gelişimlerini destekleyecek basketbol, futbol, jimnastik, yoga, tenis, zumba, pinpon ve su oyunları gibi spor faaliyetlerinin yanı sıra bahçıvanlık ve yemek yapma atölyeleri, doğa bilinci ve sevgisini aşılayacak yeşil atölyeler yer alıyor. Sanat aktiviteleriyle ilgilenen minikler için ise masal kurgulama ve okuma saatleri gibi yaratıcılıklarını geliştirecek sanatsal etkinlikler düzenleniyor.

Gymy Kids Club Hakkında

Gymy Kids Club, merkezinde spor olan öncelikli olarak doğa ve sanata yakın kalmayı tercih eden İstanbul merkezli bir çocuk oluşumudur. Bu yaz Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’da 3. kez hayata geçireceği yaz okulu ile Bodrum’daki miniklere ve ailelerin, hafızalarında kalacak güzel bir yaz programı sunacak.

FİYAT BİLGİSİ VE PROGRAM DETAYLARI:

  • Program detayları ve fiyat bilgisine Instagram @gymykids sayfasından veya 0530 641 59 32 no’lu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Program 2-9 yaş arası çocuklar için uygundur.
  • (3,5 yaşından küçük çocuklar ebeveyn ve bakıcı ile kabul edilecektir.)
  • Fiyatlara Café Nikki’de çocuklara özel hazırlanmış bir menüden oluşan öğle yemeği ve iki ara öğün dahildir. (KDV dahil değildir.)
  • Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’da konaklayan ailelerin çocukları Gymy Kids’ten ücretsiz faydalanabilir.
  • Bodrum’daki tüm aileler programa günlük, haftalık, aylık üyelik seçeneklerinden biri ile katılabilirler.
  • Gymy Kids Club annelerinin Nikki Beach Club girişleri ücretsizdir.

Nikki Beach Global Hakkında:

Girişimci Jack Penrod müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat unsurlarını bir araya getirerek ilk lüks beach club konsepti Nikki Beach’i 1998’de dünyaya tanıttı. Bugün 20’inci yılını kutlayan Nikki Beach, 14 beach club, 4 otel ve resort, moda butikleri ve dergiyi de içeren bir yaşam tarzı birimi, özel etkinlikleri ve Nikki Cares adında kar amacı gütmeyen bir 501c3 hayır kurumu ile dünya çapında çok yönlü bir lüks yaşam tarzı ve ağırlama şirketine dönüştü.

Nikki Beach deneyimi yaşayabileceğiniz lokasyonlar: Miami Beach, Florida, ABD; Saint Tropez, Fransa; Saint Barth, Karayipler; Marbella, İspanya; Koh Samui, Tayland; Mallorca, İspanya; Ibiza, İspanya; Porto Heli, Yunanistan; Monte Carlo, Monaco; Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri; Bodrum, Türkiye; Versilia, İtalya; Barbados, Karayipler ve Costa Smeralda, İtalya.

Yaz boyunca ise Porto Cervo, İtalya’da deniz kıyısında bir pop-up lounge konuklara hizmet vermektedir. Oteller ve Resortlar Grubu’nun; Koh Samui, Tayland; Porto Heli, Yunanistan; Bodrum, Türkiye ve Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde tesisleri yer almaktadır.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.